Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS CAD

Kod: 555267
SIGMA
Kolor
Czarno-biały
Ilość funkcji
16
Mocowanie
Kierownica
Komunikacja
Bezprzewodowa
Podświetlenie
Tak
Opis i dane

Opis i dane

Licznik rowerowy bezprzewodowy Sigma BC 16.16

Ludzie stają się coraz bardziej świadomi, jeśli chodzi o zdrowy styl życia. Starają się bardziej dbać o swoje ciało. Rozsądniej wybierają produkty żywnościowe i podejmują różnego rodzaju aktywności sportowe. Popularnym sportem jest jazda na rowerze. Kolarstwo daje mnóstwo satysfakcji, kształtuje sylwetkę i pozwala przemierzać tajemnicze ścieżki, które są niedostępne dla reprezentantów innych aktywności.

Każdy, kto chciałby mieć dostęp do najnowszych informacji na temat swoich wycieczek i czynionych postępów powinien zainwestować w licznik rowerowy. Produktem godnym polecenia jest licznik bezprzewodowy Sigma BC 16.16. Jest to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność, zaawansowane rozwiązania techniczne, a także niesamowity design.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS opis

Licznik rowerowy skomunikowany ze smartfonem

Prezentowany licznik rowerowy może być skomunikowany przez NCF ze smartfonem przez aplikację Sigma Link. Pozwala na pobranie statystyk z urządzenia na telefon. Warto podkreślić, że prezentowany produkt może zapamiętać wszystkie statystyki podróży z ostatnich 12 miesięcy.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS smartfon aplikacja

Przewidywany czas przejazdu

Zaletą bezprzewodowego licznika rowerowego Sigma BC 16.16 jest podawanie miłośnikowi jazdy na rowerze informacji dotyczącej przewidywanego czasu przejazdu. Co więcej, urządzenie nieustannie przelicza ile czasu, a także odległości pozostało do celu. Dzięki temu kolarz wyposażony jest we wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą w pełni cieszyć się każdą wycieczką rowerową.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS czas miernik stoper

Dostępne funkcje pomiaru

Licznik rowerowy jest niezwykle zaawansowany pod względem technologicznym. Użytkownik może korzystać z wielu ciekawych i przydatnych rozwiązań. Sprzęt pokazuje między innymi aktualną prędkość, średnią prędkość całkowitą, przejechany dystans, czas jazdy, temperaturę i wiele innych. Miłośnik jazdy ma wszystkie niezbędne informacje dotyczące swojej wycieczki w zasięgu ręki.

Licznik rowerowy Sigma BC 16.16. pozwala także na porównanie bieżącej prędkości do średniej szybkości. Dzięki temu miłośnik jazdy na rowerze otrzymuje informacje umożliwiające nieustanną ocenę swoich postępów. W rezultacie jeszcze lepiej może zaplanować swoje treningi. Wersja CAD posiada funkcje pomiaru kadencji.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS pomiar

Całkowite i dzienne zaoszczędzone paliwo

Licznik do roweru Sigma BC 16.16 przelicza każdy przejechany kilometr na jednośladzie na ilość zaoszczędzonego paliwa w sytuacji, gdyby wycieczka odbywała się samochodem. Dzięki temu rowerzysta jeszcze bardziej upewnia się, że decyzja dotycząca wyboru roweru zamiast auta była słuszna.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS oszczędność paliwa

Wodoodporny licznik rowerowy

Prezentowany licznik rowerowy jest wodoodporny. Klasa wodoszczelności została określona w tym przypadku na poziomie IPX8. Zgodnie z definicją oznacza to ochronę przed zanurzeniem ciągłym w wodzie. Może mieć ograniczenia wprowadzone przez producenta danego sprzętu.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS wodoodporny

Licznik rowerowy łatwy w instalacji

Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu. Do przeprowadzenia tego zadania nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Dzięki temu z zadaniem poradzi sobie każdy użytkownik. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.

Licznik rowerowy SIGMA BC 16.16 STS instalacja montaż

Dane techniczne

Komunikacja Bezprzewodowa
Mocowanie Kierownica
Podświetlenie Tak
Funkcje czasu Czas jazdy, Zegar
Funkcje rowerowe Czas trasy, Prędkość aktualna, Prędkośc maksymalna, Prędkośc średnia
Funkcje okrążenia Czas od początku, Czas okrążenia, Dystans od początku
Funkcje wysokości Aktualna wysokość
Funkcje ogólne Automatyczny start / stop, Barometr, Bezprzewodowy, Ilość zaoszczędzonego paliwa- wycieczki / cakowity, Kompatybilny z UFSB, Menu licznika w języku polskim, Możliwość zaprogramowania serwisu przez UFSB, Podświetlenie, Temperatura powietrza, Wodoodporny, Wskaźnik stanu baterii
Waga [g] 140
Wymiary [mm] 37.5 x 11.5 x 52
Kolor Czarno-biały
Zawartość zestawu 2 gumki do mocowania gniazda na kierownicy rowerowej, Instrukcja obsługi w języku polskim, Magnes na okrągłą szprychę
Producent Sigma
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SIGMA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
card
Trzecie akcesorium za 1 zł!
Kup 3 akcesoria w promocji, trzecie za 1 zł!
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną