Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102

Kod: 542265
Rodzaj: Prasa do nóg
Waga urządzenia [kg]: 5
Maksymalne obciążenie [kg]: 120
45
Wysokość [cm]: 59
Materiał: Gąbka, Stal
Kolor: Czarno-czerwony

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102
Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.

Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Wszechstronny trening nóg

Praktyczna i estetyczna

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 pozwoli Ci wykonywać podstawowe ćwiczenia na nogi lub rozbudować swoją ławeczkę z linii Home i poszerzyć możliwości treningu nóg. Łatwo dopasujesz ją do swojego wzrostu dzięki 3-stopniowej regulacji położenia górnych i dolnych gąbek. Prasa została pomalowana proszkowo, przez co jest odporna na przetarcia czy odpryski.

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 regulacja 3 stopnie gąbki malowanie proszkowe

*Ławeczka i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są częścią zestawu.


Miejsce na obciążenie

Na prasie znalazł się pręt na obciążenie o średnicy 25 mm i długości 252 mm, na który możesz założyć wiele krążków o niskiej wadze. W ten sposób możesz precyzyjnie dopasować obciążenie. Z samym MARBO SPORT MH-A102 możesz wykonywać np. prostowanie nóg w siadzie czy uginanie ich w leżeniu, a po połączeniu z ławką zyskujesz także możliwość treningu górnych partii ciała.

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 pręt na obciążenie

Linia Home - sprzęt do użytku domowego

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 to produkt z serii Home, która przeznaczona jest dla początkujących użytkowników sprzętów z domowej siłowni. Produkty z tej serii wykonane są z wytrzymałych profili, które gwarantują świetną stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Sprzęty są malowane proszkowo, więc zachowają doskonały wygląd przez długi czas, a gruba, 3 cm gąbka zapewnia wygodę ćwiczeń. Linia Home spełnia normy bezpieczeństwa potwierdzone przez Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate.

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 linia home

Zawartość opakowania

Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102 o wymiarach: długość 45 cm, wysokość 59 cm, szerokość 40 cm i wadze 5 kg. Maksymalne obciążenie to 120 kg. W zestawie znajdują się również klucze do montażu.


Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Prasa do nóg
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące

Techniczne

Kolor: Czarno-czerwony
Ćwiczone partie mięśni: Łydki, Pośladki, Uda
Długość [cm]: 45
Grubość [cm]: 4
Szerokość [cm]: 40
Wysokość [cm]: 59
Maksymalne obciążenie [kg]: 120
Materiał: Gąbka, Stal
Waga urządzenia [kg]: 5
Wyposażenie: Klucz

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: Marbo Sport
Ulica i numer budynku: Boczna 41
Kod pocztowy: 27-200
Miasto: Starachowice
Adres elektroniczny: serwis@marbo.pl

Dokumenty do pobrania

Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: MARBO SPORT
GTIN: 5903641001557

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

5/5
Potwierdzony zakup
Romuald 8 maja 2024
Potwierdzony zakup
Produkt udany.
Przystawka do ćwiczenia nóg MARBO SPORT MH-A102 sprawuje się jak do tej pory bardzo dobrze i jest świetną alternatywą dla przysiadów i gum oporowych. Ja ze względu na problemy ze stawami kolanowymi nie mogę robić przysiadów z obciążeniem, więc zginanie i prostowanie nóg na tej prasie nie drażni łąkotek. Już przy obciążeniu 15 kg czuję jak solidnie pracują mięśnie czworogłowe ud.
Czy ta opinia była pomocna?

Raty

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102
Prasa do nóg MARBO SPORT MH-A102

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.

Zamów telefonicznie 756 756 756