Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm

Kod: 742860
Porównaj
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj oporu: Magnetyczny
Pomiar pulsu: Tak
Długość kroku [cm]: 40
Waga koła zamachowego [kg]: 18
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 130
Rolki transportowe: Tak
Bluetooth - łączność z tabletem/smartfonem
Długość kroku: 40 cm
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm
Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm
3 499 00
233,26 zł x 15 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Zadbaj o swoje zdrowie

Trening w domowym zaciszu

Pomyślałaś, że nadszedł ten czas, aby zadbać o swoje zdrowie? Przedstawiamy na to bardzo proste rozwiązanie – orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT. Ważnym aspektem pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej jest zwiększenie aktywności fizycznej i oczywiście odpowiednia dieta. Wielu osobom nie ma motywacji do ćwiczeń na zewnątrz, więc szukają sprawdzonego sprzętu, który umożliwia trening w domowym zaciszu.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT do trenowania w domu

Domowy trening cardio

Urządzenie zostało wyposażone w 24 programy treningowe, które umożliwiają treningi o zróżnicowanym działaniu. Dzięki nim dostosujesz ćwiczenia do własnych potrzeb – pozbądź się zbędnych kilogramów lub zwyczajnie zadbaj o swoje zdrowie i popraw kondycję. Dodatkowo urządzenie ma ręczne czujniki tętna, które pomogą Ci go kontrolować.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 24 programy treningowe ręczne czujniki tętna

Niezła jazda

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki treningowi na tym sprzęcie szybciej spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz swoją kondycję i pobudzisz endorfiny. Maszyna umożliwia regulację oporu za pomocą komputera w zakresie od 25 do 350 watów w krokach co 5 watów. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybkość zmiany intensywności oporu jest błyskawiczna. Dodatkowo urządzenie ma sygnalizację świetlną RPM, prędkości i tętna, która pokazuje w kolorze aktualną liczbę obrotów lub procentowo tętno.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej poprawienia kondycji pobudzenia endorfin regulacja oporu za pomocą komputera w zakresie od 25 do 350 watów w krokach co 5 watów sygnalizacja świetlna RPM prędkości tętna

Wyświetlacz

Funkcjonalne urządzenie zostało wyposażone w krystalicznie czysty wyświetlacz LCD, który pozwala na kontrolowanie Twojego treningu. Komputer z funkcją Push&Turn umożliwia w optymalny sposób osiągnięcie zamierzonych celów. Od teraz możesz śledzić swój czas, całkowity dystans, prędkość czy liczbę powtórzeń na minutę. Pobudź swoje mięśnie do pracy i polepsz swoją wydolność pracy serca i płuc, wzmocnij brzuch, pośladki i nogi.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT krystalicznie czysty wyświetlacz LCD funkcja Push&Turn

Wybierz swój ulubiony trening

Sparuj swój telefon z urządzeniem poprzez Bluetooth i zacznij realizować swój plan treningowy, korzystając przy tym z aplikacji treningowej KINOMAP, która umożliwia śledzenie swoich postępów w treningu.

Urządzenie daje Ci możliwość kursów dzięki treningom w aplikacji HAMMER WORKOUTS, które wraz z kompetentnymi trenerami pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele. Masz wybór treningu, który może trwać od 10 do 50 minut. Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT sparować telefon z Bluetooth aplikacja treningowa KINOMAP aplikacja HAMMER WORKOUTS trening od 10 do 50 minut App Store Google Play

Gwarancja dobrego wyboru

Trening na HAMMER Crossfly BT jest bardzo dynamiczny, dlatego niezwykle ważna jest tutaj jego jakość. Świetna jakość wykonania i nowoczesny wygląd to nie wątpliwe atuty maszyny. Koło zamachowe waży 18 kg i zapewnia płynny ruch podczas treningu.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT świetna jakość wykonania nowoczesny wygląd koło zamachowe waga 18 kg

Kompaktowy sprzęt

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT ma wymiary 56 x 166 x 150 cm i waży 43 kg. Przeznaczony do użytku domowego, umożliwia przede wszystkim wykonywania ćwiczeń na mięśnie górnych partii ciała, nóg oraz pośladków. Maksymalne dopuszczalne obciążenie konstrukcji wynosi do 130 kg. Dodatkowym udogodnieniem są rolki transportowe, które umożliwiają ustawienie maszyny w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT wymiary 56 x 166 x 150 cm waga 43 kg do użytku domowego obciążenie do 130 kg rolki transportowe

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT został wyposażony w opatentowany i innowacyjny system Glute Shaper. Są to regulowane płozy do przodu i do tyłu, w których możesz ustawić stopę pod kątem. Przekłada się to na większą stymulację pośladków.

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT opatentowany innowacyjny system Glute Shaper regulowane płozy do przodu i do tyłu stopa pod kątem większa stymulacja pośladków

Co w zestawie?

W zestawie wraz z orbitrekiem magnetycznym HAMMER Crossfly BT znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Przeznaczenie: H - użytek domowy
Rodzaj oporu: Magnetyczny
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj napędu: Paskowy
Pomiar pulsu: Tak
Waga koła zamachowego [kg]: 18
Funkcje komputera: 12 programów treningowych, 5 programów HRC, Aplikacja Kinomap, Bluetooth, Czas, Liczba powtórzeń na minutę, Poziom oporu, Prędkość, Program manualny, Przebyty dystans, Spalane kalorie, Watt

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm

Inne produkty w kategorii:

Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm
Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT 18kg 40cm
3 499 00
233,26 zł x 15 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3499,00 zł
3 499 00