Polecane produkty podobne

Opis i dane

Innowacyjna deska w zestawie z podpórkami do wykonywania różnego rodzaju pompek. Dzięki temu możesz wykonać kompleksowy trening niemal całej górnej partii ciała. Przyrząd umożliwia rozwój mięśni klatki piersiowej, tricepsa, barków oraz pleców. Doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS.

 

Zapewnia wysoką trwałość oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Od spodu można umieścić gumowe naklejki, które zapobiegną ślizganiu się i przesuwaniu deski po podłożu. Na desce zaznaczono różne ustawienia podpórek. Dzięki temu w prosty sposób można zmieniać ustawienie uchwytów, co przekłada się na komfortowy i wartościowy trening. Każdy kolor przypisany jest do konkretnej grupy mięśniowej. Co sprawia, że szybko i łatwo można rozpoznać i znaleźć interesujące nas ułożenie. Każda pozycja angażuje mięśnie w inny sposób, dzięki temu ich rozwój będzie kompleksowy.

 

Podpórki posiadają uchwyt pokryty przyjemną w dotyku gumą, która ma właściwości antypoślizgowe. Zapewnia pewny i wygodny chwyt, dłonie nie ślizgają się, a ryzyko powstania odcisków jest zminimalizowane. Ponadto, przyrząd jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki temu z powodzeniem można używać go nie tylko w domu, ale także w plenerze czy na sali treningowej.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Rodzaj Deska do pompek
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Wielokolorowy
Ćwiczone partie mięśni Górne partie ciała
Długość [cm] 20
Szerokość [cm] 64
Wysokość [cm] 1.9
Maksymalne obciążenie [kg] 100
Materiał ABS, Guma, Tworzywo sztuczne
Wyposażenie Uchwyty do pompek

Producent

 • Nazwa producenta/importera ABISAL Sp. z o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Deska do pompek HMS PU12

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756