Latarka EMOS P3115

Kod: 1029467
Typ: Ręczna
Źródło światła: LED
Siła światła [lm]: 500
Zasilanie: Bateryjne
Czas pracy [h]: 22
Waga [g]: 129
Latarka EMOS P3115
Latarka EMOS P3115
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Bardzo jasna i niewielka latarka ładowalna marki EMOS charakteryzuje się długim czasem pracy i doskonale sprawdzi się w czasie pieszych wędrówek. Model o strumieniu świetlnym 500 lumenów i zasięgu wiązki do 160 metrów. Przy słabszym trybie, czas świecenia może sięgnąć do 22 godzin. Latarka łatwa w obsłudze z przełącznikiem taktycznym w korpusie, umożliwia wybór pomiędzy trzema trybami pracy mocnym, słabym i oszczędnym. Obsługiwana jedną ręką regulacja wiązki FOCUS, umożliwia oświetlanie dużego obszaru w pobliżu lub skupienie światła na odległym obiekcie. Dzięki wodoodporności IP65, jest odporna na trudne warunki atmosferyczne i można na niej polegać w trudnych warunkach atmosferycznych w silnej mgle lub deszczu. Zasilanie dostarczane jest przez cztery baterie AAA (nie dołączone).  Znakomicie sprawdzi się podczas wędrówek, trekkingu górskiego lub po prostu relaksu na biwaku. Dodatkowo, głowica wyposażona jest w "koronkę",  dzięki czemu szkło i odbłyśnik są dobrze chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Ręczna
Siła światła [lm]: 500
Wodoodporność: Tak
Wiązka światła: Regulowana
Czas pracy [h]: 22
Waga [g]: 129
Zasilanie: Bateryjne

Fizyczne

Waga [g]: 129
Wymiary [mm]: 128 x 37 x 37

Parametry

Typ: Ręczna
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Techniczne

Źródło światła: LED
Zasilanie: Bateryjne
Czas pracy [h]: 22
Rodzaj baterii: AAA
Liczba baterii: 4
Bateria w zestawie: Nie
Obudowa: Aluminiowa
Siła światła [lm]: 500
Wodoodporność: Tak
Zasięg światła [m]: 160
Klasa wodoszczelności: IP44
Wiązka światła: Regulowana

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: EMOS
  • Opinie

    1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
    Wygląd
    5 /5
    Jakość wykonania
    5 /5
    Czas pracy na baterii
    5 /5
    Funkcjonalność
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    WIESŁAWA 17 września 2025
    Potwierdzony zakup
    Świetna latarka dla seniora.
    Prosta w użyciu latarka ,lekka ,ale potrzebuje 4 baterii AAA , na obrazku opakowania są tylko 3 . W sam raz dla seniora do plecaka ewakuacyjnego.
    Czy ta opinia była pomocna?

    Dodaj przydatne usługi

    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

    Latarka EMOS P3115
    Latarka EMOS P3115
    Dostawa 2-5 dni
    Zamów telefonicznie 756 756 756