Ramka SAMSUNG VG-SCFA55TKBXC The Frame 55 cali Jasne drewno
Kod: 448796
Typ: Wymienna
Funkcje dodatkowe: Brak
Kolor: Jasne drewno
Szerokość [mm]: 1241.1
Wysokość [mm]: 714.2
Dostępne warianty
Kolor: Jasne drewno
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Nowoczesna, wymienna Ramka dla The Frame
phpPigTdM wymienna ramka the frame sasmung 2021
* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy.
Więcej kolorów, więcej stylu, więcej Ciebie
Wymienna Ramka
* Obrazy i filmy są symulacjami stworzonymi wyłącznie do celów ilustracyjnych.
* Telewizor sprzedawany jest oddzielnie.
* Wymienne ramki są sprzedawane osobno.
phpNHBs7y ramka the frame
Wybierz swój kolor
phpAdDrrs kolory-ramek-the-frame-2021 pl
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od stylu ramki. Styl Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 75",
dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Styl Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel.
Spersonalizuj styl ramki
php5NNebD spersonalizowana-ramka
Bez względu na to, którą opcje wybierzesz,
będzie wyglądać doskonale. W każdym pomieszczeniu.
Na każdej ścianie.
phpHqEa8v idealna-na-kadej-scianie
Nadaj swojemu The Frame zupełnie nowy wygląd
Odśwież wnętrze bez wysiłku
Jak zainstalować Wymienną Ramkę
phpJQJ7V8 magnetyczne-mocowanie
Które rozmiary The Frame
są kompatybilne z Wymienną Ramką
Kompatybilność ramek The Frame różni się w zależności od wybranego stylu ramki. Styl Nowoczesny możesz wybrać dla serii The Frame 43 " ~ 75", natomiast styl Klasyczny dopasowany będzie do telewizorów 65 ”i 55”.
phpZCG7ek modern-frame-samsung nowoczesny
phpRXcZQf beveled-frame-samsung klasyczny
* Zapoznaj się ze szczegółami specyfikacji.
Design
phpvNsGtK design-the-frame4
phpYZF6rU design-the-frame-5
php1GR6L5 design-the-fram-2
phpl8PC30 design-the-frame1
phpF3IsMO design-the-fram3
Specyfikacja
phpynKuGc stylowy-design
Wymienna Ramka
The Frame 2021
Styl Nowoczesny
Styl Klasyczny
Kolory
Biel, Ciemne drewno,
Jasne drewno,
Biel, Ceglany
Materiał
Plastik
Plastik
Mocowanie
Magnetyczne
Magnetyczne
Kompatybilność
LS03A: 43”, 50", 55", 65", 75"
LS03A: 55", 65"