Produkt archiwalny
Transmiter FM BASEUS CCALL-TM0A
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN GoldenLine FT900
Transmiter FM NAVITEL BHF05 MAX
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT800
Produkt archiwalny
Transmiter FM BASEUS CCALL-TM0A
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneUlubiona muzyka
Transmiter FM BASEUS CCALL-TM0A to ładowarka samochodowa z transmiterem FM Bluetooth. Transmiter FM oraz technologia Bluetooth pozwalają na słuchanie zgromadzonej na smartfonie muzyki poprzez radio. Wystarczy sparować telefon z gadżetem, a następnie wyszukać odpowiedniej częstotliwości na samochodowym odbiorniku.
Możliwość rozmawiania
Wbudowany mikrofon w transmiterze FM BASEUS CCALL-TM0A umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. A do odbierania/odrzucania połączeń czy ponownego wybieranie numeru wystarczy zaledwie jeden przycisk!
2 porty USB
Transmiter FM BASEUS CCALL-TM0A posiada dwa porty USB, które pozwalają na odnawianie energii aż 2 urządzeń w tym samym czasie. Gadżet bez problemu odtwarza też pliki audio (w formatach MP3/WMA/WAV/FLAC) z podpiętego do niego pendrive’a lub karty TF/micro SD.
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Zestaw głośnomówiący |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wejście Audio: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Innpro Robert Błędowski sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Rudzka 65c |
| Kod pocztowy: | 44-200 |
| Miasto: | Rybnik |
| Adres elektroniczny: | kontakt@innpro.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.