Produkt archiwalny
Radio AKAI PR003A-410B Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio AKAI PR003A-410B Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Radio AKAI PR003A-410B Czarny
Poręczny, przenośny radioodbiornik AM/FM z anteną teleskopową, z wyjściem słuchawkowym, zasilaniem bateryjnym lub sieciowym.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Radio | |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 530 - 1600 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 1700 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 175 x 80 x 228 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INTERVISION TRADING RO SRL |
| Ulica i numer budynku: | I.C Bratianu street, 48-52 |
| Kod pocztowy: | 110112 |
| Miasto: | Pitesti |
| Adres elektroniczny: | office@akai.com.ro |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.