Produkt archiwalny
Radio CAMRY CR 1126 Retro
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Radio ELTRA Kormoran Dąb, Analogowe, Tuner FM/LW, Wejście USB, Wyświetlacz LCD, Wejście USB/Słuchawkowe, Zasilanie Sieciowe
Cena z kodem
139 58 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
139,59 zł
Najniższa cena
Porównaj
Radio M AUDIO LM-55 Zielony
Cena z kodem
46 00 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
47,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Radio M AUDIO LM-55 Biały
Cena z kodem
46 00 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
47,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Radio M AUDIO LM-55 Czarny
Cena z kodem
46 00 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
47,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Radio CAMRY CR 1126 Retro
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Radio CAMRY CR 1126 Retro
![]() |
Radio w eleganckiej, drewnianej
obudowie w stylu retro, za to z nowoczesnymi funkcjami. Odtwarza pliki
MP3 zapisane na kartach SD oraz pamięciach zewnętrznych podłączanych
przez USB.
|
| |
|
Oprócz tego posiada wbudowany
zegar, który czytelnie wyświetla godzinę i umożliwia użycie funkcji
budzika. Radio odtwarza stacje o falach FM/AM. Moc głośników na
poziomie 2 x 3 W.
|
![]() |
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci, Odtwarzanie MP3, USB |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych AM LW: | 150 - 280 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 88 - 108 MHz |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 2400 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 340 x 208 x 238 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Adler Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Ordona 2A |
| Kod pocztowy: | 01-237 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | ce@adler.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
4.8/5
Jakość dźwięku
4 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Jakość sygnału
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Marcin 26 grudnia 2017
Radio
Proste radio za małe pieniądze z dobrym, stabilnym dźwiękiem stereo.
Czy ta opinia była pomocna?

