Produkt archiwalny
Radio SANGEAN DT-800 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio SANGEAN DT-800 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePrzenośne radio
Czyste brzmienie w kompaktowej obudowie
Radio SANGEAN DT-800 charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, które wynoszą 68 mm szerokości, 115 mm wysokości i 26 mm głębokości. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenie świetnie sprawdzi się w plenerze, podczas spacerów.
Wyświetlacz
Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące odtwarzania i poziomu baterii wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu. Dzięki temu możesz w każdej chwili sprawdzić, jakiej stacji radiowej aktualnie słuchasz.
Radio FM
Radio SANGEAN DT-800 zostało wyposażone w analogowy tuner FM, który obsługuje częstotliwości od 87,5 do 108 MHz. Wyszukiwanie stacji radiowych odbywa się za pomocą dedykowanych przycisków.
Stylowy design
Radio to nie tylko urządzenie do odtwarzania dźwięku, ale także modny dodatek. Model SANGEAN DT-800 zachwyca swoim minimalistycznym designem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Zasilanie
Radio SANGEAN DT-800 jest zasilane sieciowo oraz bateryjnie za pomocą 2 baterii AA. Dzięki temu możesz zabrać radio ze sobą w podróż lub na wycieczkę, aby cieszyć się ulubionymi audycjami radiowymi.
Zawartość zestawu
W opakowaniu znajduje się: radio SANGEAN DT-800, zasilacz, klips do paska, dokumentacja.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Brzęczyk |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Streamer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, Wskaźnik zużycia baterii |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 40 |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 520 - 1710 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 116 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 68 x 115 x 26 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Klips do paska, Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV Bokuniewicz Jankowski sp.j. |
| Ulica i numer budynku: | Plac Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |