Polecane produkty podobne

Opis i dane

Radiobudzik AIWA CR-90BT to stylowy budzik z szeregiem multimedialnych funkcji i czytelnym wyświetlaczem. AIWA CR-90BT wyposażony został w tuner FM, technologię Bluetooth, czytnik kart TF i złącze AUX. Akumulatorowe zasilanie pozwala na ustawienie budzika w dowolnym miejscu bez dodatkowych kabli.

 

Słuchaj ulubionych stacji radiowych na tunerze FM z cyfrową syntezą PLL i automatycznym strojeniem w zakresie fal 87.5 – 108 MHz. Radiobudzik umożliwia zapamiętanie do 15 stacji radiowych. Tuner umożliwia automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych.

 

AIWA CR-90BT umożliwia ustawienie dwóch niezależnych alarmów z trzema trybami budzenia. Teraz jako sygnał alarmu możesz ustawić standardowy brzęczyk, ulubioną stację radiową lub nagranie z karty TF. Dodatkowo radiobudzik został wyposażony w funkcję drzemki i automatyczne wyłączanie dźwięku programowane w zakresie od 10 do 90 minut (co 10 minut).

 

Teraz możesz prowadzić rozmowy z wykorzystanie funkcji głośnomówiącej AIWA CR-90BT. Sparuj radiobudzik ze smartfonem i odbieraj rozmowy telefonicznej korzystając z zestawu głośnomówiącego i wbudowanego mikrofonu.

 

Odtwarzaj dźwięk z wielu źródeł. Radiobudzik AIWA CR-90BT został wyposażony w dwa głośniki o łącznej mocy 15 RMS. Teraz można słuchać na nim utworów nagranych w formacie MP3 i WAV zapisanych na karcie TF, strumieniować muzykę bezprzewodowo korzystając z technologii Bluetooth oraz przesyłać przewodowo muzykę korzystając z wejścia AUX Jack 3.5 mm.

 

Radiobudzik AIWA CR-90BT zasilany jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Możesz postawić go w dowolnym miejscu bez potrzeby podłączania do sieci. W zestawie dołączona została ładowarka oraz przewód USB do ładowania akumulatora.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Radio Cyfrowe z syntezą PLL
Zakresy fal radiowych FM
Dźwięk Stereo
Złącze USB Tak
Zasilanie Akumulatorowe
Funkcja ładowania telefonu Brak
Funkcje dodatkowe Automatyczne strojenie, Bluetooth, Czytnik kart pamięci, Data, Funkcja drzemki, Funkcja głośnomówiąca, Funkcja lampki nocnej, Mikrofon wbudowany, Odtwarzanie MP3, Ustawienia jasności wyświetlacza, Wejście AUX, Wskaźnik zużycia baterii, Zegar
Kolor obudowy Drewno

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Radiobudzik AIWA CR-90BT Drewno

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756