Produkt archiwalny

Radio z CD PHILIPS AZ1837

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Radio z CD PHILIPS AZ1837


Bumbox CD AZ1837/12

Ciesz się muzyką – gdziekolwiek jesteś


Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez USB

Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips, a muzyka będzie odtwarzana bezpośrednio z tego urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.


Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-R/RW

Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz Philips umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.


Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne

Dzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zro-bić, to wybrać jeden z trybów — odtwarzanie w kolejności losowej („Shuffle”) lub powtarzanie („Re-peat”), aby odtwarzać utwory w różnej kolejności. Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki za każdym razem, gdy korzystasz z odtwarzacza.



Wejście audio


Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym lub w komputerze, potrzebne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w zestawie firmy Philips. Komputery zazwyczaj są podłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu urządzeń można słuchać całej swojej muzycznej kolekcji bezpośrednio przez doskonałe głośniki. Produkty firmy Philips po prostu zapewniają lepszy dźwięk.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Magnetofon: Nie
Radio:
Pilot: Nie
Standardy odtwarzania: CD-Audio, CD-R/RW, MP3, WMA
Wejścia/wyjścia: USB, Wejście liniowe audio AUX
Zasilanie:
Moc wyjściowa RMS: 2 x 1 W
Kolor: Czarny

Opinie

4 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
4.3 /5
Wygląd
4.3 /5
Jakość wykonania
4.3 /5
Funkcjonalność
4.3 /5
Prosta obsługa
4.3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Klient 5 stycznia 2016
pozytywne zadowolenie, godne polecenia
Bardzo jestem zadowolona. Małe przenośne radio 3 w jednym. Plusem radioodtwarzacza jest port usb. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 28 grudnia 2015
super, polecam
Super sprzęt. Bardzo dobry odbiór w dobrej cenie. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 3 maja 2016
ok
działa bez zarzutu- produkt przeznaczona jako prezent dla dziecka.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 2 sierpnia 2015
Radio Panasonic
Jestem zadowolona z zakupu , jak na razie produkt spełnia oczekiwania :) Polecam
Czy ta opinia była pomocna?