Opis produktu

Ciesz się muzyką w każdym pomieszczeniu

TREVI XF 300 to kompaktowy system Power Audio z funkcją karaoke. Jego nowoczesna budowa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a do tego dzięki niewielkim rozmiarom możesz postawić go w dowolnym miejscu. Dzięki temu głośnikowi uświetnisz każdą imprezę, zarówno przy basenie jak i przyjęcie urodzinowe.

Power Audio TREVI XF 300 Czarny - Ogólny

Bezprzewodowe strumieniowanie muzyki

Power audio TREVI XF 300 posiada moduł Bluetooth, który umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Odtwarzanie muzyki nigdy nie było łatwiejsze. Za jednym dotknięciem możesz rozpocząć parowanie przez Bluetooth i strumieniowe przesyłanie muzyki.

Power Audio TREVI XF 300 Czarny - Bluetooth

Niezbędne Funkcje

Urządzenie posiada korektor dźwięku, wejście mikrofonu z odrębnym regulatorem głośności. Dzięki wejściu USB oraz czytnikowi kart SD power audio TREVI XF 300 umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z nośników pamięci oraz przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Wbudowany odtwarzacz MP3 to wygodne rozwiązanie do słuchania muzyki w każdym miejscu i czasie.

Power Audio TREVI XF 300 Czarny - Funkcje

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc znamionowa RMS [W]: 15
Radio: FM
Bluetooth: Tak
NFC: Nie
Mikrofon w zestawie: Tak
Karaoke: Tak
Funkcje dodatkowe: Czytnik kart SD
Obsługiwane formaty: MP3
Kolor obudowy: Czarno-srebrny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Power audio TREVI XF 300

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756