Produkt archiwalny
Wieża AIWA MSBTU-500 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Wieża BLAUPUNKT MS30.2BT Biała, HDMI ARC, Odtw.CD/-R/-RW, Bluetooth, Tuner FM z cyfrową syntezą PLL, Wejście USB
Produkt archiwalny
Wieża AIWA MSBTU-500 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTradycja i nowoczesność
Stylowy wygląd
Wieża AIWA MSBTU-500 to nowocześnie prezentujący się odtwarzacz, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także drewniane głośniki. To niebanalne połączenie będzie stanowić idealne uzupełnienie wielu wnętrz i z pewnością przykuje uwagę osób, które Cię odwiedzą.
Głębokie brzmienie
Wysokowydajne głośniki zapewniają czyste brzmienie, wywołując prawdziwe wrażenia koncertowe w Twoim salonie, biurze, sypialni.
Odtwarzacz CD
Jeśli masz ulubione płyty z kawałkami ukochanych zespołów, z pewnością ucieszy Cię informacja, że wieża AIWA MSBTU-500 jest wyposażona w odtwarzacz CD. Dzięki niemu możesz odtwarzać zarówno nowe, jak i te nieco starsze piosenki i cieszyć się ich doskonałym brzmieniem, kiedy zechcesz.
Tuner FM
Jeśli jesteś ciekaw aktualnych wiadomości lub masz ulubioną stację radiową, możesz jej w każdej chwili posłuchać za pomocą tunera FM i bez problemu zapisać w pamięci na tyle, by pomieścić do 40 stacji.
Łączność bezprzewodowa
Koniec z koniecznością poszukiwania kabla USB, by puścić muzykę z telefonu! Wieża AIWA MSBTU-500 obsługuje technologię Bluetooth, a co za tym idzie - daje możliwość cieszenia się wysokiej jakości dźwiękiem również w wydaniu bezprzewodowym.
Zawartość zestawu
Zakupując wieżę AIWA MSBTU-500, otrzymujesz urządzenie podstawowe, antenę, baterie oraz pilota.
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Radio: | FM |
| Moc znamionowa RMS: | 50 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | 2-drożny, Hyper Bass |
| Funkcje dodatkowe: | Ładowanie przez port USB, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB |
| Kolor: | Czarny |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Ładowanie przez port USB, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB |
|---|---|
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Tak |
| Podbicie basu: | Nie |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Szuflada |
| Wbudowany gramofon: | Nie |
Radio | |
| Radio: | FM |
Techniczne | |
| Moc znamionowa RMS: | 50 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | 2-drożny, Hyper Bass |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ baterii: | AAA |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze koaksjalne: | Nie |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Nie |
| Wejście antenowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio AUX: | Tak |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet: | Nie |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 6.1 |
| Wymiary kolumn (szer. x wys. x głęb.): | 154 x 275 x 231 mm |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 270 x 116 x 247 mm |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wieży: | |
| Wyposażenie: | Kabel AUX, Pilot, Przewody głośnikowe |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Dla dzieci: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AIWA EUROPE SL/HSS DISTRIBUTION |
| Ulica i numer budynku: | Av. Segle XXI 34 |
| Kod pocztowy: | 08840 |
| Miasto: | Viladecans |
| Adres elektroniczny: | info@eu-aiwa.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.