Produkt archiwalny
Wieża ONKYO CS-N575D-BB Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Wieża DENON CEOL N12 DAB Czarna, HDMI ARC, Odtw.CD, Tuner AM/FM/DAB/DAB+, BT, Wi-Fi, Airplay2, Multiroom HEOS
2 899 00 zł
2 999,00 zł
Cena przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Wieża DENON CEOL N12 DAB Biała, HDMI ARC, Odtw.CD, Tuner AM/FM/DAB/DAB+, BT, Wi-Fi, Airplay2, Multiroom HEOS
2 899 00 zł
2 999,00 zł
Cena przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Wieża ONKYO CS-N575D-BB Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Wieża ONKYO CS-N575D-BB Czarny
|
Onkyo wprowadza do swojej
oferty sieciową mini wieżę o symbolu CS-N575D. Dzięki dwuzakresowemu (5
GHz/2.4 GHz) bezprzewodowemu połączeniu z internetem przez Wi-Fi
urządzenie oferuje doskonały i stabilny dostęp do serwisów
internetowych: Spotify®, TIDAL, TuneIn i Deezer. Wzmacniacze
zrealizowano w technologii impulsowej co zapewnia energetyczne, pełne i
bogate brzmienie.
|
|
| |
|
System wyposażono w
bezprzewodowy multiroom: FireConnect™, DTS Play-Fi® a także w
Chromecast built-in i łączność bezprzewodową Bluetooth®. Całość
obsługiwana jest dzięki darmowej aplikacji na iOS i Android – Onkyo
Controller. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy monitorów głośnikowych
dźwięk jest dynamiczny z bogatym zakresem basu, wyrazistymi wokalami i
charakteryzują się wysoką szczegółowością.
|
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Radio: | AM, DAB, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | FLAC, MP3, WAV |
| Typ kolumn: | 2-drożny |
| Funkcje dodatkowe: | Chromecast, , DTS Play-Fi, FireConnect, Spotify, TuneIn Radio |
| Kolor: | Czarny |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Chromecast, , DTS Play-Fi, FireConnect, Spotify, TuneIn Radio |
|---|---|
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Tak |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Szuflada |
Radio | |
| Radio: | AM, DAB, DAB+, FM, Tuner z RDS |
Techniczne | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | FLAC, MP3, WAV |
| Typ kolumn: | 2-drożny |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Nie |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze koaksjalne: | Nie |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Tak |
| Wejście liniowe audio AUX: | Tak |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet: | Nie |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Wymiary kolumn (szer. x wys. x głęb.): | 160 x 250 x 184 mm |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 215 x 117 x 296.5 mm |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wieży: | |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV BOKUNIEWICZ JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA |
| Ulica i numer budynku: | pl. Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.