Produkt archiwalny
Kino domowe PIONEER VSX930K + BDP170K + S626HCS Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kino domowe PIONEER VSX930K + BDP170K + S626HCS Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKino domowe PIONEER VSX930K + BDP170K + S626HCS Czarny
Zestaw kina domowego składający się z odtwarzacza amplitunera VSX-430 i zestawu głośników Pioneer S-ES21TB. VSX-430 zapewnia 140 W czystej reprodukcji dźwięku oraz dźwięk przestrzenny HD 5.1 i wielokanałową kalibrację akustyczną (MCACC). Wybieraj spośród wielu zaawansowanych trybów surround aby wzmocnić wrażenia przy słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów czy korzystaniu z konsoli gier. Przez przednie gniazdo USB, możesz odtwarzać muzykę oraz kontrolować swojego iPoda i iPhone'a. Funkcja Advanced Sound Retriever zadba, aby jakość skompresowanych plików muzycznych była zbliżona do jakości CD. Dzięki funkcji Auto Level Control wszystkie Twoje nagrania będą odtwarzane w tej samej głośności, bez zbędnych różnić pomiędzy utworami. Blu-ray BDP-170 ma wszystko czego potrzebujesz. Oferuje wysokiej jakości odtwarzanie filmów i muzyki z wielu źródeł: od płyt 3D Blu-ray, DVD, CD oraz SACD, do bezprzewodowego odtwarzania przez sieć lub poprzez dostęp do YouTube i Picasa. Nowa funkcja podglądu audio przy przewijaniu x1.5 ułatwia szybkie przeglądanie zawartości dysków Blu-ray podczas którego ścieżka audio pozostaje zrozumiała. Wi-Fi Direct pozwala na strumieniowe odtwarzanie muzyki i filmów z przenośnych urządzeń - bez potrzeby wcześniejszego łączenia z routerem. Gdy Wi-Fi Direct jest uruchomiony, możesz aktywować funkcję Miracast – za pośrednictwem dedykowanego przycisku na pilocie sterowania – aby uzyskać bliźniaczy obraz ze swojego smartfona lub komputera PC. Możesz także skorzystać z protokołu DLNA aby wybrać i odtwarzać przez sieć muzykę i filmy zgromadzone na komputerze lub przenośnym urządzeniu. Dodatkowo, niezwykle przyjazna aplikacja iControlAV5 pozwala na łatwą kontrolę odtwarzacza BDP-170 bezpośrednio z ekranu smartfona. Aplikacja dostępna jest za darmo w App Store oraz w Google Play.
Dane techniczne
| Liczba kanałów: | |
|---|---|
| Typ kina domowego: | Komponentowe |
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1050 |
| Składniki kompletu: | Amplituner Pioneer VSX-930-K, Kolumny S626HCS, Odtwarzacz Pioneer BDP-170-K |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , , Deep Color, , , Front Stage Surround Advance, Loudness Mode, , Midnight Listening, , Sound Retriever, Tryb Eco, , , Zgodność iPod/iPhone |
| Technologia 3D: | Tak |
Charakterystyka | |
| Budowa zestawu: | |
|---|---|
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1050 |
| Odtwarzacz: | Blu-ray |
| Składniki kompletu: | Amplituner Pioneer VSX-930-K, Kolumny S626HCS, Odtwarzacz Pioneer BDP-170-K |
Funkcje | |
| Bluetooth: | Tak |
| Filtr loudness (kontur): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , , Deep Color, , , Front Stage Surround Advance, Loudness Mode, , Midnight Listening, , Sound Retriever, Tryb Eco, , , Zgodność iPod/iPhone |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| Radio: | AM/FM, Pamięć 30 stacji, Tuner z RDS |
| Radio internetowe: | Tak |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Technologia 3D: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Głośniki | |
| Bezprzewodowe łączenie kolumn: | Nie |
| Kolumna centralna: | Impedancja: 6 Ohm, Wymiary: 133 x 400 x 210 mm |
| Kolumny przednie: | Impedancja znamionowa: 6 Ohm, Wymiary: 1080 x 190 x 345 mm |
| Kolumny tylne: | Impedancja: 6 Ohm, Wymiary: 240 x 133 x 210 mm |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Subwoofer: | Nie |
Techniczne | |
| Dekodery dźwięku wielokanałowego: | , , , , DTS-HD Express, , , |
| Liczba kanałów: | |
| Przetwornik C/A audio: | 192 kHz/24 bity |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, MPO, WMA, WMV |
| Standardy odtwarzania obrazu: | AVCHD |
| Typ odtwarzanych płyt: | AVCHD, BD-3D, BD-R, BD-RE, BD-ROM, CD, CD-RW, DTS-CD, DVD Video, DVD+R, DVD+RW, DVD+RW DL, DVD-RW, DVD-RW DL, VCD |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 6/2 |
| Liczba złączy koaksjalnych: | 0/1 |
| Liczba złączy komponentowych: | 1/0 |
| Liczba złączy kompozytowych: | 2/1 |
| Liczba złączy optycznych: | 1/0 |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Wyjście pre-out: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Liczba złączy liniowych audio: | 3/0 |
Fizyczne | |
| Pobór mocy (czuwanie) [W]: | 0.3 |
| Pobór mocy (włączony) [W]: | 550 |
| Waga amplitunera [kg]: | 9.8 |
| Waga odtwarzacza/nagrywarki [kg]: | 2 |
| Wymiary amplitunera [mm]: | 435 x 168 x 363 |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
Parametry | |
| Kolor głośników: | Czarny |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ kina domowego: | Komponentowe |
| Wyposażenie: | Baterie, Mikrofon kalibracyjny, Pilot, Przewody głośnikowe |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor amplitunera: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV BOKUNIEWICZ JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA |
| Ulica i numer budynku: | pl. Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |