Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kompaktowy zestaw stereo dla wymagających

Odtwarzanie muzyki z różnych źródeł

Jednym z ważniejszych atutów zestawu jest możliwość skorzystania z bezprzewodowego przesyłania dźwięku – amplituner wykorzystuje niezawodną technologię Bluetooth. Warto też zwrócić uwagę na szeroki zakres obsługiwanych standardów dźwięku. Użytkownik bez problemu może odtwarzać pliki zapisane w następujących formatach: ACC, AIFF, FLAC, MP3, WAV i WMA. Na uwagę zasługują także różne formaty odtwarzanych płyt. Urządzenie obsługuje zarówno standardowe płyty CD, jak i DVD-R/RW.

Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 - źródła

Amplituner dla wymagających

Nowoczesny zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D + MISSION LX-1 MK2 zawiera funkcjonalny amplituner, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających melomanów. Stanowi on gwarancję dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Do dyspozycji użytkownika zostaje oddany tuner DAB/DAB+/FM. Amplituner został także wyposażony w niezawodny przetwornik cyfrowo-analogowy Burr-Brown. Całe urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dostosowanie bieżących ustawień do aktualnych oczekiwań.

Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 - amplituner

Niewielkie gabaryty

To znakomita propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości zestawu stereo o małych gabarytach. Zarówno kolumny, jak i sam amplituner, nie zajmują dużo miejsca i mają standardową, prostopadłościenną formę. Z łatwością można je rozstawić na meblach, nawet w przestrzeni niewielkiego pokoju. Pomimo małych gabarytów zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D + MISSION LX-1 MK2 doskonale sprawdza się w swojej funkcji, gwarantując wysoką jakość odtwarzanej muzyki.

Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 - wymiary

Niezawodne kolumny

Zestaw przyciąga uwagę nowoczesnymi kolumnami, dzięki którym słuchanie muzyki staje się jeszcze przyjemniejsze. Są to modele 2-drożne z 5-calowym przetwornikiem basowym i 1-calową jednostką wysokotonową. Doskonale sprawdzają się między innymi przy odtwarzaniu nagrań o głębokich basach lub przy wysokich dźwiękach. W praktyce, zadowolą miłośników każdego stylu muzycznego.

Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 - kolumny

Stylowy design

Ten stylowy zestaw stereo jest dobrym wyborem także ze względu na wyjątkowy design. Sam amplituner wyróżnia się eleganckim designem. Cały zestaw z łatwością można wkomponować do konkretnej aranżacji. Pasuje zarówno do klasycznego salonu, jak i nowoczesnego wnętrza.

Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 - design

Zawartość zestawu

Wraz z zestawem YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 kupujący otrzyma pilota, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Liczba kanałów 2.1
Typ kina domowego Zintegrowane
Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W] 40
Składniki kompletu Amplituner Yamaha CRX-370D, Kolumny Mission LX-1 MK2
Bluetooth Tak
Wi-Fi Nie
Funkcje dodatkowe Pamięć 30 stacji
Technologia 3D Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Zestaw stereo YAMAHA CRX-B370D Czarny + MISSION LX-1 MK2 Czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756