Zestaw głośników JAMO S-809 HCS Czarny
| Moc znamionowa RMS [W]: | 420 |
|---|---|
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ kolumn przednich: | Bass-Reflex |
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 191 x 1042 x 252 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Kinowy dźwięk w Twoim domu
Minimalistyczny design
Seria Jamo Studio 8 została całkowicie przeprojektowana, aby doskonale funkcjonować w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Wysokiej jakości materiały i solidne wykończenie podkreślają czyste i minimalistyczne linie tego europejskiego projektu.
Czysty dźwięk
Głośnik wysokotonowy z miękką kopułką zapewnia płynne i wzmocnione wysokie częstotliwości, a 5-calowe głośniki niskotonowe zapewniają zrównoważoną i dynamiczną reprodukcję dźwięku. Zintegrowany WaveGuide koncentruje się na dźwięku o wysokiej częstotliwości, zapewniając dynamiczną i realistyczną reprodukcję.
Magnetyczne maskownice
W pełni magnetyczne maskownice — bez otworów montażowych i przelotowych — zapewniają czysty i minimalistyczny wygląd panelu przedniego.
Możliwość rozbudowania
Metalowe wsporniki w górnej części obudowy nadają elegancki, nowoczesny industrialny wygląd, ale służą również jako punkt podłączenia opcjonalnego głośnika S 8 ATM Dolby Atmos.
Pełna stabilność
Eleganckie nóżki kolumn JAMO S-809 nie tylko dodają głośnikom stylu, ale także zapewniają stabilność i zmniejszają poziom wibracji.
Więcej basu
Port basowy zastosowany w przedniej części obudowy zwiększa poziom rozchodzenia się dźwięków o niskiej częstotliwości. Poczuj głębię basu tak, jak chcieli tego twórcy.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się: zestaw głośników JAMO S-809 HCS, dokumentacja.
Dane techniczne
| Moc znamionowa RMS [W]: | 420 |
|---|---|
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Typ kolumn przednich: | Bass-Reflex |
| Typ kolumn tylnych: | Bass-Reflex |
| Typ kolumny centralnej: | Bass reflex |
| Kolor: | Czarny |
Fizyczne | |
| Waga kolumny centralnej: | 6.3 kg |
|---|---|
| Waga kolumny przedniej: | 30.7 kg |
| Waga kolumny tylnej: | 6.5 kg |
| Wymiary kolumny centralnej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 435 x 184 x 220 |
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 191 x 1042 x 252 |
| Wymiary kolumny tylnej* (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 156 x 285 x 163 |
Techniczne | |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ohm]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumn tylnych [Ohm]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumny centralnej [Ohm]: | 8 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Moc muzyczna kolumn przednich: | 240 W |
| Moc muzyczna kolumn tylnych: | 120 W |
| Moc muzyczna kolumny centralnej: | 120 W |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 420 |
| Moc znamionowa RMS kolumn przednich [W]: | 120 |
| Moc znamionowa RMS kolumn tylnych [W]: | 60 |
| Moc znamionowa RMS kolumny centralnej [W]: | 60 |
| Pasmo przenoszenia kolumn przednich [Hz]: | 37 - 26000 |
| Pasmo przenoszenia kolumn tylnych [Hz]: | 76 - 26000 |
| Pasmo przenoszenia kolumny centralnej [Hz]: | 71 - 26000 |
| Skuteczność kolumn przednich [dB]: | 90 |
| Skuteczność kolumn tylnych [dB]: | 85 |
| Skuteczność kolumny centralnej [dB]: | 87 |
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Typ kolumn przednich: | Bass-Reflex |
| Typ kolumn tylnych: | Bass-Reflex |
| Typ kolumny centralnej: | Bass reflex |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ω]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumn tylnych [Ω]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumny centralnej [Ω]: | 8 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | PREMIUM AUDIO COMPANY EMEA B.V |
| Ulica i numer budynku: | KAPTEYNSTRAAT 1 |
| Kod pocztowy: | 2201 |
| Miasto: | BB NOORDWIJK |
| Adres elektroniczny: | support@klipsch.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: