Polecane produkty podobne

Opis i dane

Synco Mic-D2 to profesjonalny mikrofon typu shotgun o wysokiej czułości. Zapewni Ci niezawodną pracę, krystalicznie czysty dźwięk i wiele możliwości zastosowania. To idealny sprzęt dla osób, które cenią sobie doskonałą jakość. Hiperkardioidalny mikrofon Synco gwarantuje doskonałą kierunkową czułość dźwięku już od -32 dB. Skutecznie tłumi niepożądane odgłosy, wyróżnia się też niskim poziomem emisji szumów własnych. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na krystalicznie czysty dźwięk. Z powodzeniem wykorzystasz mikrofon Synco do nagrywania wywiadów, filmów czy spotkań - sprzęt doskonale wydobywa i podkreśla ludzki głos, sprawiając, że brzmi on naturalnie i wyraźnie.

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Mikrofon SYNCO Mic-D2

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756