Produkt archiwalny
Kontroler DJ PIONEER XDJ-RX2
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kontroler DJ PIONEER DDJ-REV1 Czarny
Produkt archiwalny
Kontroler DJ PIONEER XDJ-RX2
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKontroler DJ PIONEER XDJ-RX2
Kontroler DJ PIONEER XDJ-RX2 XDJ-RX2 to uaktualnienie popularnego XDJ-RX, w połączeniu z funkcjami i cechami z flagowej serii NXS2. Dwupoziomowy, 2-kanałowy system all-in-one zapewnia profesjonalną rozrywkę DJ-a, niezależnie od tego, czy podłączasz go do rekordbox dj za pośrednictwem laptopa, czy muzyki przechowywanej na urządzeniu USB. XDJ-RX2 ma duży, 7-calowy ekran dotykowy z funkcją wyszukiwania QWERTY oraz funkcje odziedziczone po CDJ-2000NXS2 i DJM-9000NXS2 , w tym przełącznik obrotowy, filtr ścieżki, skróty, Sound Color FX i Beat FX. 8 dużych, wielokolorowych tabletów wydajnościowych zapewnia płynną kontrolę nad Hot Cues, Beat Loop, Slip Loop i Beat Jump. Przenieś swoją wydajność na wyższy poziom, korzystając z łatwości i przenośności oferowanej przez wszechstronne rozwiązanie.
Dane techniczne
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Oprogramowanie: | Rekordbox Dj |
| Gniazda wejściowe: | 1 x Aux, 1 X USB-B, 2 x mikrofonowe, 2 x Phono, 2 x RCA, 2 x USB-A |
| Gniazda wyjściowe: | 3.5 mm stereo mini jack, RCA, XLR |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyposażenie: | Przewód USB |
Techniczne | |
| Oprogramowanie: | Rekordbox Dj |
|---|---|
| Inne: | Czułość: 112 dB, Zakres częstotliwości: 20 Hz~20 kHz |
Komunikacja | |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Gniazda wejściowe: | 1 x Aux, 1 X USB-B, 2 x mikrofonowe, 2 x Phono, 2 x RCA, 2 x USB-A |
| Gniazda wyjściowe: | 3.5 mm stereo mini jack, RCA, XLR |
Parametry | |
| Szerokość [cm]: | 72.82 |
| Wysokość [cm]: | 10.84 |
| Głębokość [cm]: | 44.38 |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Przewód USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Rodzaj: | |
| Model: | XDJ-RX2 |