Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kompaktowe i stylowe

HAMA Basic4Music to słuchawki dokanałowe o średnicy membrany 10 mm. Spośród innych, standardowych słuchawek, wyróżnia je oryginalny kolor, który jest w stanie ożywić każdą stylizację. Dzięki niewielkim rozmiarom tych słuchawek i wadze zaledwie 17 gramów, możesz bez przeszkód przechowywać je w kieszeni i zawsze mieć je przy sobie.

Słuchawki dokanałowe HAMA Basic4Music waga niewielki rozmiar membrana

Dźwięk na wysokim poziomie

Słuchawki o dynamice 96 dB gwarantują wyrazisty dźwięk wysokiej jakości. Pasmo przenoszenia to zakres od 20 do 20 000 Hz, z kolei impedancja wynosi 32 om. Z HAMA Basic4Music rozrywka z Twoją ulubioną muzyką to czysta przyjemność! Do słuchawek HAMA Basic4Music dołączony jest zestaw trzech par silikonowych nakładek. Rozmiary do wyboru – S, M oraz L.

Słuchawki dokanałowe HAMA Basic4Music impedancja dynamika pasmo przenoszenia silikonowe nakładki

Łączność przewodowa

Słuchawki HAMA Basic4Music wyposażone są w okrągły kabel o długości 1,2 metra. Dzięki temu korzystanie z nich jest komfortowe w każdych warunkach – urządzenie odtwarzające dźwięk może znajdować się w torbie lub kieszeni spodni. Słuchawki HAMA Basic4Music posiadają złącze jack 3,5 mm, umożliwiające sprawne podpinanie do innych urządzeń.

Słuchawki dokanałowe HAMA Basic4Music złącze kabel długość jack

Zestaw

Słuchawki HAMA Basic4Music z końcówką jack 3,5 mm, trzy pary nakładek silikonowych (S, M, L) i instrukcja obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek Dokanałowe
Przeznaczenie Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię, TV - Hi-Fi
Transmisja bezprzewodowa Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC) Nie
Funkcje dodatkowe Kończenie rozmów, Odbieranie połączeń
Kolor Miętowy

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Słuchawki dokanałowe HAMA Basic4Music Miętowy

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756