Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały

Kod: 472541
Przeznaczenie: Dla sportowców, Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię
Typ słuchawek: Dokanałowe
Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 40000
Dynamika [dB]: 118
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak
Kolor: Biały
Zobacz cały opis
Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały
Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały
Taniej o 50 , 99
799 , 99
749 00
40,85 zł x 22 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Usłysz więcej

Studyjna jakość dźwięku współtworzona z DYNAUDIO

Poznaj słuchawki ze współosiowym systemem podwójnego przetwornika SuperDBEE, opracowanym wspólnie przez OPPO i Dynaudio. OPPO Enco X2 są wyposażone w zintegrowane ultralekkie membrany, dzięki czemu zarówno basy, jak i średnie oraz wysokie tony brzmią dużo lepiej, niż to było możliwe za pośrednictwem sprzętów poprzedniej generacji.

Dodatkowo wyjątkowy płaski głośnik wysokotonowy z czterema magnesami sprawia, że słuchawki zapewniają 100% poprawę w zakresie wysokich częstotliwości aż do 40 kHz i znacznie wyższą rozdzielczość. OPPO Enco X2 obsługują kodeki audio LHDC 4.0 i oferują ultraszybką bezprzewodową transmisję dźwięku aż do poziomu 900 kb/s/24 bity/96 kHz – potwierdza to certyfikat Hi-Res Wireless.

Warto wspomnieć też o technologii Złote brzmienie od OPPO, która wykorzystuje dane dotyczące budowy kanału słuchowego i na ich podstawie oferuje spersonalizowane wzmocnienie dźwięku. Miłośnicy gier z pewnością ucieszą się, że połączenie Bluetooth 5.2 w trybie LHDC jest średnio trzy razy bardziej stabilne, a latencja obniżona do 94 ms.


Imponujący system redukcji szumów

Słuchaj muzyki bez przeszkód za pomocą OPPO Enco X2! Każda wkładka douszna jest wyposażona w dwa mikrofony z redukcją szumów o ultraszerokiej częstotliwości oraz trzyrdzeniowy układ, zapewniający wydajność większą o 50%. Twórcy słuchawek przeprogramowali algorytm redukcji szumów aż do wartości 45 dB, dzięki czemu hałaśliwe otoczenie nie będzie Ci już zakłócać spokoju.

Co więcej, słuchawki mogą automatycznie je identyfikować, by zaoferować najbardziej odpowiedni tryb redukcji szumów. Dzięki specjalnej siatce blokującej wlot powietrza oraz inteligentnemu algorytmowi przeciwdziałającemu hałasowi, wkładki douszne aktywnie chronią też przed szumem wiatru. Dodatkowo mikrofon AI przewodnictwa kostnego idealnie wychwyci wibracje dźwięku i wyeksponuje głos w hałaśliwym otoczeniu. Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon z użyciem słuchawek, polubisz również automatyczne przełączanie w tryb przezroczystości. To funkcja, dzięki której głośność zmniejszy się automatycznie od razu, gdy zaczniesz mówić. Z kolei funkcja nagrywania binauralnego Dolby pozwala za pomocą słuchawek nagrywać dźwięk przestrzenny.


Doskonała konstrukcja i bezgraniczna wygoda

Zobacz zintegrowaną konstrukcję i opływowe kształty OPPO Enco X2, które są ucztą nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Wkładki douszne przeszły ponad sto modyfikacji w oparciu o bazę danych uszu ludzkich i ankiety ponad tysiąca użytkowników. W ten sposób powstała ergonomiczna słuchawka, która waży tylko 4,7 g i jest idealnie dostosowana do każdego ucha. Posiada antybakteryjne końcówki, ułatwiające czyszczenie i hamujące rozwój bakterii. OPPO Enco X2 są odporne na kurz i wodę na wysokim poziomie IP54.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 konstrukcja wygoda waga wkładki

Długi czas działania

Słuchaj muzyki nawet do 40 godzin po pełnym naładowaniu etui. Do dyspozycji masz też dwie metody szybkiego ładowania, które zapewniają 2 godziny działania po zaledwie pięciominutowym ładowaniu – umieść etui ładujące na podstawce lub ładuj metodą odwrotną za pomocą telefonu.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 czas działania czas pracy

Funkcjonalne sterowanie dotykowe

Wybierz swoje ulubione urządzenie, aby oglądać seriale, słuchać piosenek lub rozmawiać przez telefon. Słuchawki od razu po otwarciu obudowy mogą łączyć się z dwoma sprzętami jednocześnie – telefonem komórkowym, tabletem, smartwatchem lub komputerem. Równie bezproblemowa jest obsługa dotykowa OPPO Enco X2.

Obsługują one pojedyncze naciśnięcie w celu odtwarzania, wstrzymania lub rozłączenia połączenia, podwójne naciśnięcie w celu przejścia do następnego utworu lub odrzucenia połączenia, naciśnięcie i przytrzymanie w celu włączenia lub wyłączenia redukcji szumów, a także trzykrotne naciśnięcie w celu powrotu do poprzedniego utworu. Możesz również przesuwać palcem w górę lub w dół po wkładkach dousznych, aby dostosować głośność bez wyjmowania telefonu.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 sterowanie dotykowe obsługa

O OPPO

Marka, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby użytkowników.

Firma OPPO jest jednym z czołowych producentów smartfonów i urządzeń IoT – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Słynie z jakości, estetyki i niezawodności swoich produktów. Wyróżnia ją także bezproblemowa obsługa. Dla każdego modelu urządzenia jest oferowany serwis door-to-door.

W plebiscycie serwisów Onet i „Komputer Świat” firma OPPO zdobyła tytuł: Marka Roku Tech Awards.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 marka roku tech awards

Co znajdziesz w środku?

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco X2, etui ładujące, kabel USB-C/USB-A, wymienne wkładki douszne i dokumentację.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 zestaw

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek Dokanałowe
Przeznaczenie Dla sportowców, Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię
Transmisja bezprzewodowa Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 40000
Aktywna redukcja szumów (ANC) Tak
Funkcje dodatkowe Dedykowana aplikacja, IP54, Kończenie rozmów, Ładowanie bezprzewodowe, Odbieranie połączeń, Przełączanie między utworami, Sparowanie z 2 smartfonami jednocześnie, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką, Zasięg: 10 m
Kolor Biały

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały
  Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały
  Taniej o 50 , 99
  799 , 99
  749 00
  40,85 zł x 22 rat
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 749,00 zł
  749 00
  799 , 99
  Taniej o 50 , 99