Telewizor SAMSUNG UE50MU6102 50" LED 4K
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Produkt archiwalny
Opis produktu
Samsung Kv Mu6100 1920x640
Samsung UHD 4K
UHD 4K
Samsung Gwarancja obrazu w jakości 4K
Gwarancja obrazu w jakości 4K
Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.
Samsung Idealnie doświetlone sceny
Idealnie doświetlone sceny
Samsung Smukły design
Smukły design
Samsung Jeden pilot Smart Control
Jeden pilot Smart Control
Samsung Świat smartfona w Twoim TV
Świat smartfona w Twoim TV
Obraz
Samsung Tv Obraz Mu6100 1920x640
Naturalnie piękne kolory. PurColor
Idealne doświetlone sceny. Technologia HDR
Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K
Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD
POZOSTAŁE CECHY JAKOŚCI OBRAZU
Samsung Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300
Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300
Samsung Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming
Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming
Samsung Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling
Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling
SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ
Samsung Mu6100 Smart Tv 1920px
<
Miej pod kontrolą cały dom. SmartThings
* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od regionu.
** Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.
Jeden pilot do większości urządzeń. Smart Control
TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Samsung Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
Samsung Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Samsung Jeden klawisz a może tak wiele. Smart TV
Jeden klawisz a może tak wiele. Smart TV
Design - doskonały wygląd
Samsung Mu6100 Design
Smukła konstrukcja. Ultra Slim
IDEALNE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA
Spotęguj dźwięk Twojego telewizora. Soundbar HW-MS650
* Produkt rekomendowany. Soundbar HW-MS650 nie jest sprzedawany wraz z telewizorem.
Porównaj
 Samsung Samsung Mu6500
MU6500
Samsung Mu6400
MU6400
Samsung Mu6200
EKRAN
Przekątna65" / 55" / 49"65" / 55" / 49" / 43" / 40"65" / 55" / 49"75" / 65" / 55" / 50"
/ 49" / 43" / 40"
Rozdzielczość3,840 × 2,1603,840 × 2,1603,840 × 2,1603,840 × 2,160
Typ ekranuZakrzywionyPłaskiZakrzywionyPłaski
OBRAZ
Silnik optymalizującyUHD Up-ScalingUHD Up-ScalingUHD Up-ScalingUHD Up-Scaling
Mega ContrastSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Active Crystal ColorSamsung VSamsung VSamsung BrakSamsung Brak
Auto Depth EnhancerSamsung VSamsung BrakSamsung VSamsung Brak
Contrast EnhancerSamsung BrakSamsung VSamsung BrakSamsung V
Tryb filmowySamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
DŹWIĘK
Dolby Digital PlusSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
DTS CodecSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Typ nagłośnienia2CH2CH2CH2CH
Moc akustyczna20 W20 W20 W20 W
FUNKCJE SMART
Smart TVSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Przeglądarka internetowaSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Smart ViewSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
DODATKOWE FUNKCJE
TV to Mobile - MirroringSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Mobile to TV - Mirroring, DLNASamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
360 Video PlayerSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
ŁĄCZNOŚĆ
LANSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Wi-FiSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
WZORNICTWO
Design ChamferChamferDeco Mold
Deco Mold
KolorSilverSilverDark TitanDark Titan
DODATKOWE CECHY
Digital Clean ViewSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Ultra Clean ViewSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Automatyczne wyłączanieSamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
NapisySamsung VSamsung VSamsung VSamsung V
Connect Share™ (HDD)Samsung VSamsung VSamsung VSamsung V
ConnectShare™ (USB 2.0)Samsung VSamsung VSamsung VSamsung V
w opakowaniu
  • Telewizor
  • Jeden pilot Smart Control
  • Baterie do pilota
  • Przewód zasilający
  • Instrukcja obsługi
  • E-podręcznik
Samsung Mu6100 W Opakowaniu
warto wiedzieć
Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Czym różnią się telewizory flat od Curved?
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px