Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 43PFS5505/12 43" LED Full HD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 40A5S 40" QLED VIDAA Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor AIWA 55GO70804UHD 55'" LED 4K Google TV Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 43PFS5505/12 43" LED Full HD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneSprytny, intuicyjny i naprawdę wyjątkowy
Telewizor PHILIPS LED 43PFS5505 zaskoczy Cię wspaniałym obrazem i dźwiękiem, dzięki temu każdy wieczór z ciekawym filmem, czy interesującym programem będzie przepełniony niesamowitymi wrażeniami. Odbiornik gwarantuje rozdzielczość Full HD. Dlatego zobaczysz więcej szczegółów, a stare produkcje zyskają zupełnie nową jakość.
Co więcej, na pokładzie znalazło się także miejsce dla technologii Philips Pixel Plus HD. W rezultacie możesz podziwiać bardzo wyraźny obraz wyróżniający się wspaniałym kontrastem. Zaskoczą Cię jaśniejsze biele i głębsze czernie. Wszystko będzie jakby prawdziwsze i bliższe rzeczywistemu światu. Natomiast wejście USB pozwoli Ci tworzyć różne konfiguracje z zewnętrznym sprzętem. Sprawdź, jakie jeszcze zalety skrywa w sobie ten model i zapewnij sobie rozrywkę na wysokim poziomie.
Technologie w zasięgu Twojej ręki
W telewizorze PHILIPS LED 43PFS5505 odkryjesz także rozwiązanie, które zapewni Ci bardziej wyrazisty obraz ze wspaniałym kontrastem. Jest to technologia Philips Pixel HD. W połączeniu z rozdzielczością HD treść będzie bardziej realna i bliższa rzeczywistości. Dzięki temu zobaczysz znacznie więcej, dostrzeżesz szczegóły, które umknęły Ci za pierwszym razem, jeśli chodzi o oglądanie konkretnej produkcji.
Twórz rożne konfiguracje dzięki złączu USB
Odbiornik ma także złącze USB, które pozwoli Ci na podłączenie różnych urządzeń. Dzięki temu uzupełnisz zestaw w dodatkową pamięć przenośną. W rezultacie będziesz śledzić losy swoich ulubionych bohaterów lub słuchać muzyki na telewizorze PHILIPS LED 43PFS5505.
W zestawie znalazło się także miejsce dla portów HDMI. Dzięki temu możesz liczyć na bezstratne przesyłanie obrazu i dźwięku z konsoli, odtwarzacza DVD, komputera i innych urządzeń. Stworzysz wspaniałą multimedialną rozrywkę w zaciszu własnego domu, bez potrzeby inwestowania w dodatkowe urządzenia. Do tego celu potrzebny Ci będzie tylko jeden kabel.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Dane techniczne
| Ekran: | 43" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Funkcje: | Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 108 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 50 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Pixel Plus HD, Super Resolution |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 16 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear Sound |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Brak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | EasyLink |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 96.8 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 58.3 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 21.8 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 96.8 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 56.5 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 8.0 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 7.9 / 7.8 |
| Standard VESA: | 200 x 100 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.86 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 49 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 48 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 48 kWh = 61.92 zł |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 72 kWh = 43.92 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 72 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Nie |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Techniczne | |
| Typ baterii pilota: | 2 x AAA |
| Baterie na wyposażeniu: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.