Telewizor LG 32LN5400
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
32LN5400 to 32-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Telewizor posiada głośniki o łącznej mocy 20 W. Zawiera technologię Triple XD Engine, Motion Clarity Index 100 Hz, SimpLink i Clear Voice II. Wyposażony jest również w 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video oraz optyczne cyfrowe.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px