Telewizor LG 55UQ81003LB 55" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65E79Q Pro 65" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 48B56LA 48" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65QN77F 65" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDomowe centrum rozrywki
Prawdziwa rozdzielczość 4K
Twoje wygodne centrum dowodzenia
Filmmaker Mode
Delektuj się treścią w doskonałej rozdzielczości
Poznaj sztukę dźwięku
Nieograniczona rozrywka
Wkrocz do świata gier
Inteligentna obsługa dzięki nowemu systemowi webOS
Projekt z myślą o wystroju wnętrza i rozrywce
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 139 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 60 Hz |
| Procesor: | α5 Gen 5 AI Processor 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Surround |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| HbbTV: | Brak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay 2, , |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |