Telewizor LG 75NANO863PA 75" LED 4K 120Hz WebOS Dolby Atmos HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 65OLED820 65’ OLED 4K 144Hz Google TV Ambilight 3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 75U78Q Pro 75" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 85C69K 85" QD-Mini LED 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE65LS03FW 65" Mini LED 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor z technologią NanoCell
Nowa jakość kolorów
Nano Cell - coś dla oka, coś dla pikseli
Design dopasowany pod każdym aspektem
Wydajny procesor
Przyjazny oczom
Funkcje gamingowe na wyciągnięcie ręki
Tak, telewizor LG NANO863PA to również typowy, gamingowy model, który - oprócz wysokiej jakości kolorów - potrafi zaoferować użytkownikowi obraz odświeżany z częstotliwością 120 Hz. Co więcej - jest on kompatybilny z grami wyświetlającymi obraz w technologii HDR, dzięki czemu jakość ich obrazu będzie utrzymana na niespotykanym wcześniej poziomie. Warto też podkreślić, że matryca tego modelu jest kompatybilna z technologiami dostępnymi dla ultraszybkich kart graficznych. Wystarczy zatem kilka kroków, by telewizor ten stał się czymś więcej, niż "tylko" domowym centrum multimedialnym.
Coś dla sportu
Coś dla miłośników filmu
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG NanoCell |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 120 Hz |
| Procesor: | α7 Gen 4 Processor 4K |
| NanoCell: | Tak |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 40 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | A.I. Sound, Bluetooth Surround, Clear voice, eARC |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |