Telewizor PANASONIC LED TX-55EX610E
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K55S35B 55" LED 4K Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 50QNED86A6C 50" MINILED 4K WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Obraz pełen detali
Wide Colour Phosphor
Wyjątkowa jakość obrazu
Formaty HDR
Dopasowany do Ciebie
Intuicyjny dostęp do ulubionych treści
Stylowy wygląd
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |