Telewizor PANASONIC LED TX-58DXE720E
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 55U78Q Pro 55" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 65MLED920 65" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 55B56LA 55" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 65C7K 65" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCechy główne:
4K
Ultra HD
Dzięki rozdzielczości 3840 x
2160 obraz na ekranie telewizora 4K Ultra HD jest tak szczegółowy i
krystalicznie czysty, że widzowie czują się, jakby patrzyli na
prawdziwy świat przez okno zamiast oglądania telewizji. Zwłaszcza, że
dostępne funkcje, takie jak panele o wysokiej jasności i dużej
przestrzeni barw oraz wydajna technologia Quad Core Pro Engine,
umożliwiają wydobycie najmniejszego szczegółu oferowanego przez jakość
4K.
| my Home Screen 2.0 Szybki i intuicyjny dostęp do
treści, które Cię interesują. Nowy ekran główny bazujący na systemie
Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie
intuicyjną obsługę.
HDR Gotowość do odtwarzania
zawartości o szerokim zakresie dynamiki z realistycznymi
rozjaśnieniami. Wyświetlane na telewizorach z obsługą HDR materiały HDR
oferują obraz, który znacznie lepiej oddaje sposób, w jaki nasze oczy
widzą świat rzeczywisty. Głęboka czerń łączy się z bardzo jasnymi
rozświetleniami, by dać uzyskać niespotykany wcześniej w telewizorach
efekt realizmu.
Szerokie spektrum kolorów Absolutna precyzja odwzorowania
szerokiego spektrum kolorów. Dzięki specjalnej technologii Wide Colour
Phosphor Technology pozwalającej wygenerować szersze spektrum barw
specyfikacje standardu DCI są spełnione w ponad 90%. Telewizory z
technologią Wide Colour Spectrum zapewniają bardziej subtelną,
naturalnie stonowaną paletę kolorów, która w odróżnieniu od większości
telewizorów LCD nadal wygląda autentycznie w każdej scenie.
Zaawansowane przetwarzanie kolorów Technologia zaawansowanego
przetwarzania kolorów wykorzystuje wiedzę techniczną firmy Panasonic w
zakresie wiernego prezentowania obrazów na ekranie. W szczególności
zapewnia ona wierne odwzorowanie kolorów i pozwala uzyskać głęboką
czerń bez utraty szczegółów w ciemnych scenach.
Lokalne przyciemnianie Wzmocniona czerń zapewniająca
bardziej naturalny obraz. Nowa generacja paneli LCD o wysokiej jasności
świetnie nadaje się do poprawy kolorów i ich intensywności. Kontrast
można jednak skutecznie podnieść tylko, jeśli możliwa jest regulacja
jasności w ciemnych obszarach obrazu. Dzięki strefowemu wygaszaniu
podświetlenia oddzielne skupiska diod podświetlających telewizora
wytwarzają różne poziomy jasności, więc można zmniejszyć jasność w
ciemnych obszarach bez osłabienia intensywności jasnych obszarów.
Dane techniczne
| Ekran: | 58" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x3, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 146 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Backlight Motion Rate 1600 Hz |