Telewizor PHILIPS 24PHS4304/12 24" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor LED z Pixel Plus HD
Telewizor tętniący życiem
Pixel Plus HD zapewnia piękne obrazy, które pokochasz
Dane techniczne
| Ekran: | 24" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x2, USB x2 |
| Funkcje: | Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 60 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Pixel Plus HD |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
| Rodzaj matrycy: | |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| System dźwięku: | |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 6 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | , Wyraźne brzmienie |
| Korektor dźwięku: | Nie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Analogowe wejście audio |
| Złącze 12V: | Nie |