Telewizor PHILIPS 24PHS6019/12 24" LED Titan OS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 98RM9L 98” RGB 4K 144 Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE98QN90FAT 98" QD-Mini LED 4K 165Hz VRR Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOstry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku telewizora.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Dane techniczne
| Ekran: | 24" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 60 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Pixel Plus HD |
| Kontrast (dynamiczny): | Tak |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 6 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | Dolby Digital MS12 |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , EasyLink 2.0 |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Disney+, Kanał TITAN, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Tak |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| TITAN OS: | Tak |
| TiVo OS: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |