Telewizor PHILIPS 48OLED718 48" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 Dolby Atmos
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 55OLED820 55’ OLED 4K 144Hz Google TV Ambilight 3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 75U7NQ 75" MINILED 4K 144Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZachwycający w każdym calu
Technologia OLED
Rozdzielczość 4K
Jeszcze więcej emocji z systemem Ambilight
Większy realizm obrazu
Perfekcyjny obraz, bez względu na źródło
Dolby Vision i Dolby Atmos
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips
Sterowanie głosem
Minimalistyczny design
Porty HDMI
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Ekran: | 48" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , HDR10+ Adaptive, |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Philips Ambilight 3-stronny |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 121 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Natural Motion |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Tak |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | OLED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | , DTS: X |
| System dźwięku: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 40 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | A.I Sound, , Clear Dialogue, DTS Play-Fi, eARC |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Tak |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , EasyLink |
| Aplikacje Smart TV: | Disney+, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Złącze 12V: | Nie |
| Inne złącza: | Antena, Sat |
Fizyczne | |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 107 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 63.4 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 21 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 107 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 61.8 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 5.8 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 14 / 13.8 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 18 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
| Kod EPREL: | 1537990 |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 66 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 61 |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |