Telewizor PHILIPS 65OLED807 65" OLED 4K 120Hz Android TV Ambilight x4 Dolby Atmos Dolby Vision
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 65OLED820 65’ OLED 4K 144Hz Google TV Ambilight 3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 75U78Q Pro 75" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 85C69K 85" QD-Mini LED 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE65LS03FW 65" Mini LED 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneŻywe kolory. Piękne. Wciągające.
Magia Ambilight
Perfekcyjny obraz, bez względu na źródło
Design, który zapiera dech w piersi
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced
Kinowy obraz i dźwięk
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips
Minimalne opóźnienia
Twój inteligenty telewizor
Współpracuje z Asystentem Google i usługą Alexa
Idealnie realistyczny obraz
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , HDR10+ Adaptive, |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Philips Ambilight 4-stronny |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 164 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Natural Motion |
| Procesor: | P5 |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Tak |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | OLED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.1 |
| Moc głośników [W]: | 70 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear Dialogue, , DTS HD, DTS Play-Fi, Korektor A.I. |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Tak |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , EasyLink |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime, BBC iPlayer, Filmy z Google Play, Spotify |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Złącze 12V: | Nie |
| Inne złącza: | Antena, RF |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 144.43 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 89.5 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 28.65 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 144.43 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 82.4 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 6.8 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 26.8 / 23.5 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 33.6 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 93 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 93 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 112 |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |