Telewizor SAMSUNG 43KU6500 43" LED 4K
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Porównaj
Produkt archiwalny
Dane techniczne
| Ekran: | 43" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |