Telewizor SAMSUNG UE40K6300 40" LED Full HD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K55S35B 55" LED 4K Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 50QNED86A6C 50" MINILED 4K WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor SAMSUNG LED UE40K6300
Dane techniczne
| Ekran: | 40" LED, Full HD, 1920 x 1080px |