Telewizor SAMSUNG QE43Q67D 43" QLED 4K Tizen TV HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K55S35B 55" LED 4K Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor SONY K43S35B 43" LED 4K Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneAI TV QLED 4K Q67D
Procesor AI Quantum 4K Lite
Procesor z szybkim inteligentnym skalowaniem AI
Skalowanie 4K
Oglądaj swoje ulubione treści w lepszej jakości
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności
Samsung Tizen OS
Wejdź na wyższy poziom rozrywki z Samsung Smart TV Tizen
Zachwycająca jakość obrazu
Skalowanie 4K
Jeszcze lepsza jakość oglądanych treści
Procesor AI Quantum 4K Lite
Miliard idealnych kolorów
Quantum HDR
Kontrast i zwiększona jasność, które zachwycają
Dual LED
Doskonała głębia kolorów
Oszałamiające brzmienie
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Dźwięk dopasowany do wyświetlanych treści
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Dźwięk w kinowej jakości
Doskonały design
Smukły Design
Niezwykle elegancki i smukły
Regulowana Podstawa
Wpasuj telewizor dzięki regulacji
Smart TV
Ponad 500 aplikacji i kontrola urządzeń domowych
Najlepsza rozrywka na wyciągnięcie ręki
SmartThings
Bezpieczeństwo Samsung Knox
AI Energy Mode
Pilot SolarCell
Harmonia brzmienia
Połącz telewizor Samsung z soundbarem⁹, żeby odkryć mistrzowskie brzmienie w kinowym wydaniu.
Soundbar Seria-B
Wzmocnij swoje wrażenia z doskonałym dźwiękiem przestrzennym
Wygodne połączenie bezprzewodowe
Kontrola za pomocą
Jednego Pilota
W opakowaniu znajdziesz
Z telewizorem Samsung Q67D otrzymujesz: Pilot SolarCell, kabel zasilający, instrukcję obsługi.
Poznaj telewizory Samsung
| QLED 4K Q67D¹ | QLED 4K Q74D² | Crystal UHD 4K DU80 | |
| Przekątna ekranu | | | |
| Rozdzielczość | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) |
| Procesor | Procesor AI Quantum 4K Lite | Procesor AI Quantum 4K | Procesor Crystal 4K |
| HDR | Quantum HDR | Quantum HDR | HDR |
| Głośniki | 20W 2CH | 20W 2CH | 20W 2CH |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz | 120Hz | 60Hz³ |
| Rodzaj podświetlenia | Dual LED | Dual LED | LED |
| Złącza HDMI | 4 x HDMI 2.1 | 4 x HDMI 2.1 | 4 x HDMI 2.1 |
| Smart TV | Tak | Tak | Tak |
| Design | Smukły Design | Smukły Design | Smukły design |
| Kąt widzenia | - | Szeroki Kąt Widzenia | - |
¹ Model 85" dostępny jest w ramach serii Q60D
² Model 85" dostępny jest w ramach serii Q70D
³ Model 85" posiada 120Hz
³ 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
⁹ Soundbar do kupienia osobno.
Dane techniczne
| Ekran: | 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | HDR10+ |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Tytanowo-szary |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 108 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 60 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Dual LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | Dolby Digital Plus |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | eARC, |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Netflix, SkyShowtime, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Tak |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |