Telewizor SAMSUNG QE65Q70RATXXH 65" QLED 4K 100Hz WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne3 najważniejsze funkcjonalności
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x
Procesor Quantum 4K
Obraz i dźwięk
Procesor Quantum 4K
Quantum HDR 1000
Inteligentne Skalowanie Obrazu
Tryb Inteligentny
100% Natężenie Kolorów dzięki Quantum Dot
Real Game Enhancer
Style
Tryb Ambient
Dekoracje
Ustaw interaktywne tło na ekranie, które idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza Twojego domu.
Usługi
SmartThings
*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.
Smart Hub & Jeden Pilot
*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.
Porównanie
Q80R |
Q70R |
Q64R |
Wyświetlacz |
Przekątna ekranu |
65" / 55" |
75" |
65" / 55" / 49" |
Rozdzielczość |
4K UHD (3840 x 2160) |
4K UHD (3840 x 2160) |
Obraz i dźwięk |
Procesor |
Quantum 4K |
Quantum 4K |
HDR |
Quantum HDR 1500 |
Quantum HDR |
Kontrast |
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x |
Natężenie kolorów |
100% |
100% |
100% |
Dźwięk |
40W (4.1CH) |
40W (2.1CH) |
20W (2CH) |
Ultra Szeroki Kąt Widzenia |
Ultra Black Elite |
Styl |
Tryb Ambient |
Uchwyt Przylegający |
Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem |
Usługi |
SmartThings |
Jeden Pilot |
Tunery TV |
T2CS2 x 2 |
T2CS2 x 2 |
HDMI / USB |
4xHDMI / 3xUSB |
4xHDMI / 2xUSB |
4xHDMI / 2xUSB |
FAQ
Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Dane techniczne
| Ekran: | 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , DVB-C2, |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 163 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 3300 |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Czujnik oświetlenia zewnętrznego, HDR 1000, , , Wide Viewing Angle |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Direct Full Array 4X, Mega |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| System dźwięku: | 2.1 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 40 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Bluetooth Audio, DD plus, |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay 2, |
| Aplikacje Smart TV: | Facebook, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |