Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos

(12)
Kod: 465952
Porównaj
Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
9 459 99
Odbierz
NOWSZY MODEL
Telewizor SAMSUNG QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos
Ekran: 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
14 929 00
746,45 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

Nieskończona doskonałość

Ekran  QN85B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Procesor AI Neo Quantum 4K

Procesor AI Neo Quantum 4K

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Neo Quantum HDR 1500

Neo Quantum HDR 1500

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Dyskomfort związany z oglądaniem ciemnych scen znika raz na zawsze z technologią Quantum Mini LED wykorzystującą 14-bitową skalę luminancji. Wreszcie możesz dostrzec detale, które do tej pory umykały Twojej uwadze. Kontrolowane podświetlenie ekranu sprawia, że żadna, nawet ciemna scena, nie zmusza Cię do nadwyrężania wzroku.

Dzięki Quantum Mini LED i mikrowarstwie wizerunek surfera na ekranie wyświetlany jest w każdym detalu bardzo wyraźnie, zarówno w jasnych, jak ciemnych obszarach

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Neo Quantum 4K


Korzystaj z maksimum możliwości swojego telewizora! Inteligentne skalowanie zapewni Ci rozdzielczość obrazu zbliżoną do 4K*. Zaufaj technologii uczenia się, z jakiej korzysta procesor AI. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Procesor AI Neo Quantum 4K

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Wbudowane głośniki wielokanałowe i technologia Dolby Atmos® zagwarantują Ci całe spektrum wrażeń związanych z seansem. Odkryj porywający dźwięk i zupełnie nowe filmowe emocje.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Poznaj ulepszony, intuicyjny Smart Hub! System optymalizuje treści i dzieli je na kategorie, biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania. Dzięki temu możesz od ręki włączyć ulubiony serial lub grę, zamiast marnować czas na skakanie pilotem po kolejnych aplikacjach.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.
Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia

Tryb Komfort dla Oczu


Niech relaks przed ekranem będzie prawdziwym odpoczynkiem. Zapewni Ci to funkcja automatycznego dostosowania jasności obrazu oraz temperatury kolorów do pory dnia. Dzięki niej wyświetlane obrazy są przyjazne dla oczu, a te z kolei stają się mniej podatne na zmęczenie.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Trójwymiarowa głębia obrazu dzięki sieciom neuronowym

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Wzmocnienie Głębi Obrazu odwzorowuje postrzeganie głębi przez ludzkie oko i nadaje każdej scenie jeszcze bardziej realistyczny wymiar. Dzięki wsparciu sieci neuronowych ta zaawansowana technologia uwypukla detale poprzez zwiększenie kontrastu pierwszego planu. Zachowany bazowy poziom tła sprawia, że wyświetlane treści stają się niezwykle wyraziste i niemal dostępne na wyciągnięcie ręki.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.
Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot.

Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)


Technologia Quantum Dot gwarantująca paletę miliarda kolorów sprawia, że oglądanie nawet starszych filmów dostarcza zupełnie nowych, zaskakujących wrażeń. Bez względu na to, czy w pomieszczeniu jest ciemno, czy jasno.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 1500


Zanurz się w prawdziwie głębokim obrazie dzięki telewizorowi z serii Neo QLED. Technologia Quantum Mini LED dostarczy Ci maksimum wrażeń w czasie oglądania ulubionych filmów i seriali w HDR. Neo Quantum HDR 1500 dba o to, by każda scena miała wysoki kontrast, a barwy cechowały się głębią. To wszystko sprawia, że na ekranie możesz dostrzec nawet ledwo rzucające się w oczy detale.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Słonie chodzące po szerokim polu z rozgwieżdżonym niebem w tle, piją wodę na ekranie telewizora. TV QLED pokazuje rzeczywiste ciemne i jasne kolory włącznie z małymi detalami.
Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+


Poznaj udoskonalenie ruchu do 120 Hz w 4K. Zapomnij o rwaniu się obrazu i jego rozmyciach – w pełni skup się na tym, jak pokonać przeciwnika w trakcie gry. Ulepszona płynność i brak opóźnień będą Twoimi sprzymierzeńcami w każdej potyczce.

Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Zyskaj przewagę nad znajomymi i wygraj kolejne rozgrywki dzięki udoskonalonym technologiom. Idź po zwycięstwo bez problemu ścinania klatek i szarpania obrazu. Ciesz się płynnym ruchem, błyskawicznymi reakcjami i mnogością ustawień ekranu oraz podłączonych akcesoriów. Poznaj funkcje FreeSync Premium Pro, Automatyczny Tryb Gry i udoskonalony Panel Gracza, które zaprowadzą Cię prosto na podium.

Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.
Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony


Poczuj prawdziwą moc dźwięku płynącego z telewizora z soundbarem. Funkcja Q-Symphony harmonijnie łączy dwa urządzenia, abyś mógł doświadczyć jeszcze bardziej wciągających brzmień. To wszystko dla wypełnionych emocjami wrażeń z oglądania.

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem


Z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem możesz liczyć na więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń przypominających te, których doświadczasz w kinie. Zachwyć się dźwiękiem z wbudowanego systemu głośników (2.2.2).

Widok z lotu ptaka na dwie łodzie, poruszające się z dołu ekranu ku górze. Łódź po lewej opuszcza ekran, a łódź po prawej ma wzmocniony dźwięk.
Zdjęcie profilowe TV QLED pokazujące jego ultrasmukły design TV QLED Neoslim.

Nowoczesny design

Neo Slim Design


Ultrasmukły design telewizora powoduje, że skupia on na sobie uwagę i staje się punktem centralnym każdego salonu. Postaw na wysmakowany, dekoracyjny i nowoczesny wygląd.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Daj się zaskoczyć innowacyjnej funkcji SmartThings, która automatycznie wykrywa inne urządzenia w otoczeniu i łączy się z nimi. Dzięki temu możesz sterować nimi za pomocą jednego pilota lub własnego głosu. Pozwól, by inteligentne, mobilne, internetowe, a nawet starsze sprzęty automatycznie połączyły się z wbudowanym SmartThings Hub bez dodatkowych urządzeń i zarządzaj nimi bez konieczności częstego wstawania z kanapy.

*Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie. **Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
phpoduqah pl-feature-make-video-calls-on-the-big-screen-531081185

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Wszystko na jednym ekranie

Multi View


Nie rozmieniaj swojej uwagi na drobne, przeskakując wzrokiem pomiędzy grą na telewizorze, a tutorialem oglądanym na telefonie. Skorzystaj z funkcji Multi View i uruchom obie treści na większym ekranie, by wygodnie z nich korzystać.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny

Opinie

5/5
12 opinii
12 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (8)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jolanta 11 grudnia 2022
Nowa jakośc po 15 latach
15 lat temu kupiliśmy pierwszy telewizor samsung , wydawało się że jest płaski i duży (47 cali ze szklaną ramą) Ciągle działa i jesteśmy zadowoleni. Nadszedł czas przeprowadzki i Mistrzostwa świata w Piłce Nożnej . Ten nowy zakup to doskonały wybór 75 cali to jest to !!! Myślałam że 75 cali i maksymalna odległość 4 m a minimalna 2, 5 to za dużo, nic z tego obraz jest wyjątkowy , widoczność doskonała. Jeśli ktoś zastanawia się czy kupić 65 czy 75 cali zdecydowanie polecam większy!!. Ostrość, paleta naturalnych barw , doskonałe wrażenie przestrzeni i płynność obrazu jest zachwycająca w końcu to 120 HZ . Tryb filmowy rewelacja , doskonały balans kolorów i dostęp do szerokiej oferty VOD w tym do Netflix (mój ulubiony) , Disney+, Player, Amazon Prime Video, HBO MAX , YOUTUBE, czy Apple TV, pewnie jeszcze wiele innych , których nie sprawdziliśmy. Ciekawym rozwiązaniem jest wsparcie aplikacją dla CANAL+. Wyszukiwanie ich jest wyjątkowo przyjemne dzięki pełnoekranowemu menu, wyszukiwanie jest sprawne (duży postęp ws stare modele). Należy tez wspomnieć o pomysłowym rozwiązaniu KOMFORT - czyli automatycznej regulacji jasności obrazu w zależności od jasności otoczenia. Zdecydowanie ulepszona dynamika ruchu , brak rozmyć czy opóźnień gwarantuje doskonałą jakość oglądania meczy piłkarskich , prawie jak na stadionie. Mam wrażenie że w porównaniu do mojego 15 letniego Samsunga jesteśmy w innym świecie , w innym wymiarze, kolory nabierają nowej jakości. Nie próbowaliśmy jeszcze gier ale nie możemy się doczekać wizyty gości z dziećmi (mąż pewnie nie da im grać). Zapomnieliśmy o dodatkowych głośnikach, ale to nie był bląd , jakość dźwięku w tym modelu rewelacyjna, nie kupujemy Sund Bara . Chyba nie muszę chodzić do kina , to jest rewelacja. Nie zapomnijmy o wzornictwie , cieniusieńki ekran (około 2,5 cm) z minimalną ramką to nowa jakość ws ciemna szklana rama z przezroczystą wstążką w starym modelu. Powieszony na ścianie stanowi elegancki element salonu. Podobno ma on funkcję AMBINET+ , dzięki której zamiast czarnego obrazu będzie można wyświetlać zdjęcie lub własny obraz , ale tego jeszcze nie testowaliśmy. Piłka nożna wygrała!! Podobnie z funkcją Multi View , mąż nie pozwolił w czasie meczy zakłócać pięknego obrazu, więc nie testowane ale to wygodne rozwiązanie (nie trzeba zakładać okularów do czytania). Telewizor ma tylko 2 złącza USB, mógłby być chociaż jeszcze jeden 4 HDMI są OK . Do kupna telewizora przymierzaliśmy się długo i mam wrażenie że tegoroczna wersja nie ma wad a jakość obrazu , jego głębia, kontrast, wyrazistość i odwzorowanie kolorów nie może już być lepsze. Zdecydowanie polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 23 grudnia 2022
Opinia Samsung LED QE75QN85B
Zakupiliśmy Samsung LED QE75QN85B. Było kilka przebojów z samą opcją transakcji ale w końcu wszystko się udało. Co do samego sprzętu to nie mogłem trafić lepiej. Działa perfekcyjnie. Jakość obrazu świetna, jednak miniled to nie tylko reklama. Dobrze że się na niego zdecydowaliśmy. Ilość złączy wystarczająca. System bardzo szybki, dźwięk fenomenalny. Mamy nasłoneczniony salon lecz nie przeszkadza to aby na tym TV oglądać w dzień wszystko bez najmniejszych problemów, nie można się przyczepić do jakości wyświetlanego obrazu. Polecam zainteresowanym. Jeżeli zastanawiacie się nad tym telewizorem to tak naprawdę nie ma nad czym. Kupić i cieszyć się.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 9 grudnia 2022
traf w 10 !
Długo szukaliśmy odpowiedniego telewizora, poprzednik to samsung uhd 65 cali. Mamy nasłoneczniony salon i tutaj pojawiał się problem. Docelowo wybór miał paść na OLED, ale po rozmowie z doradcą w sklepie zdecydowaliśmy się na powyższy zakup. Jakoś obrazu po prostu świetna. Telewizor ma wyrazisty obraz i widać ogromną różnicę między nim a jego poprzednikiem. Podłączenie i konfiguracja to 15 minut. Interfejs bardzo intuicyjny. Możliwość sterowania tv z telefonu ( jest aplikacja z pilotem ). To co jeszcze zachwyca to jakość dźwięku. Myślałem, że zostanie na takim poziomie co w poprzednim samsungu ale tutaj miłe zaskoczenie. Szczerze polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafalgg91 23 grudnia 2022
Opinia Samsung 75
Wybór między Sony a Samsung. Sprzedawca polecał jednak Samsunga. Sami też wcześniej wybieraliśmy tą markę. Jakość obrazu świetna, wpasował się do naszego salonu. Poprzednik również samsung 5 letni ale w porównaniu do tego się chowa. TV używany jest również do PS i tutaj sprawuje się naprawdę dobrze. Zmienia sam ustawienia na tryb gracza. Brak opóźnień, nie ma się do czego doczepić. Atutem jest jakość dźwięku, czuć różnice między jego poprzednikiem. Z czystym sumieniem moge polecić go każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mariusz 9 listopada 2022
Tv Samsung
Najlepszy tv jaki do tej pory posiadałem, wspaniały i bardzo wyrazisty obraz oraz bardzo duża barwa kolorów, świetny dźwięk prosty w obsłudze, polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kazimierz 25 listopada 2022
Dobry sprzęt
Dopiero zaczynam użytkować, ale po kilu dniach obraz robi wrażenie. Czekam jeszcze na soundbara też Samsunga.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 19 października 2022
Rewelacyjny produkt
Świetny telewizor za przystępną cenę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dariusz 22 listopada 2022
Polecam
Super wszystko.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Lutero 16 września 2022
WOW
Zawsze powtarzałem, że im większy telewizor, tym lepiej, a 75 calowy QN85B tylko to potwierdza. Niesamowity praktycznie bezramkowy design, aluminiowa ramka i wąska metalowa stopka sprawiają, że telewizor prezentuje się szykownie, elegancko i pasuje do każdego wnętrza. W ogóle podczas unboxingu, zwróciłem uwagę na rzecz, której do tej pory nie spotkałem przy żadnym innym telewizorze. Samsung w genialny wręcz sposób, rozwiązał montaż podstawy do samego telewizora. Jeszcze przed całkowitym wyjęciem go z kartonu- wystarczyło wyciągnąć dwa styropiany umiejscowione w docelowym miejscu podstawy, dokręcić podstawę i voilà- gotowe! Żadnego kładzenia telewizora na podłodze, łóżku czy stole, co naraża na uszkodzenie matrycy. Genialne w swojej prostocie. Konfiguracja przebiegła błyskawicznie przy użyciu smartfona i już po chwili ukazało się menu systemu Tizen, które zostało przebudowane na przestrzeni lat i jest jeszcze bardziej responsywne. Najważniejsze dla mnie jako kinomana, to dostęp do bogatej oferty VOD, a tutaj znajdziemy praktycznie wszystko: Netflix, Disney+, Amazon Prime- wszystkie z dedykowanymi przyciskami na pilocie, oczywiście HBO MAX, AppleTV czy apka od Canal+. Wszystko działa płynnie i sprawia, że chce się oglądać więcej i więcej. Tylko czasu zawsze mało ;) #ambasadorSamsung #opiniawramachtestowaniaproduktu
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
JJMM 24 września 2022
Uwiedziona
Nie znam się na parametrach technicznych. Nie znam się na technologiach stosowanych w nowoczesnych sprzętach. Ale wiem, - bo widzę - czy coś działa doskonale, czy nie. Oglądam film na telewizorze QN85B i jestem pod wrażeniem. Wydawało mi się, że takie intensywne kolory, jakość obrazu, są tylko w reklamach. A tutaj zarówno w czasie reklam jak i całego filmu, wszystko jak powinno być! #ambasadorSamsung #opiniawramachtestowaniaproduktu
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)
Montaż telewizora na ścianie
Wniesienie
Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego
Kalibracja ekranu

Dodatkowe usługi przy odbiorze w sklepie:

Pakiety produktowe dla telewizorów
Kalibracja ekranu
Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
9 459 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 9459,99 zł
9 459 99