Telewizor SAMSUNG QE75QN85B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 85U78Q Pro 85" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C9K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE75LS03FW 75" Mini Led 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Quantum Mini LED
Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji
Procesor AI Neo Quantum 4K
Intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub
Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia
Tryb Komfort dla Oczu
*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.
Trójwymiarowa głębia obrazu dzięki sieciom neuronowym
Wzmocnienie Głębi Obrazu
Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Spektakularny kontrast i detale
Neo Quantum HDR 1500
Płynność i pełna kontrola
Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+
Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony
*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Wygodne zarządzanie urządzeniami
SmartThings
Rozmowy na dużym ekranie
Wideorozmowy
Wszystko na jednym ekranie
Multi View
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 1500 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 4300 |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Czas reakcji matrycy: | 6 ms |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Mini LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.2.2 |
| Wbudowane głośniki: | 6 |
| Moc głośników [W]: | 60 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |