Telewizor SAMSUNG QE65Q74T 65" QLED 4K 100Hz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTrwałe kolory i wyraźne detale
Miliard odcieni wiernie odwzorowanych kolorów
Dual LED
Quantum HDR
Procesor Quantum 4K
Trójstronnie bezramkowy design
Jeden pilot
Dotknij i wyświetl
Multi View
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego.
SmartThings
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |