Telewizor SAMSUNG QE75Q80T 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 77OLED770 77" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 165Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 98P89K 98" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneFunkcje stworzone dla graczy
Automatyczny Tryb Gry, żeby startować łatwiej
Usłysz każdy szczegół z dźwiękiem podążającym za akcją
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Nowy sposób na biuro w domu
Remote Access
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Tryb Ambient +
Dotknij i Wyświetl
Panel SmartThings
Filmy:
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 1500 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 3800 |
| Procesor: | Quantum 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HDR10+ |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Dolby 5.1 Decoder |
| System dźwięku: | |
| Wbudowane głośniki: | 6 |
| Moc głośników [W]: | 60 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Aktywny wzmacniacz głosu |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe |
| Aplikacje Smart TV: | HBO Go, Netflix |
| Akcesoria opcjonalne: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | |
| Złącze 12V: | Nie |