Telewizor SAMSUNG QE85Q950TSTXXH 85" QLED 8K 120Hz Tizen TV Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Bezpośrednie strefowe podświetlenie 32x
Ultra szeroki kąt widzenia
Wejdź do świata wyższej rozdzielczości
Procesor Quantum 8K
Inteligentne skalowanie
Funkcja adaptacji obrazu
Quantum HDR
Dźwięk podążający za obiektem
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA)
100% natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Bezramkowy design
Jeden pilot
Real Game Enhancer+
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Panel SmartThings
Remote Access
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 85" QLED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 214 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | 8K Ultra HD |
| Jasność ekranu: | 4000 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 4700 |
| Procesor: | Quantum 8K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HDR10+ |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Direct Full Array 32X |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 4.2.2 CH |
| Wbudowane głośniki: | 8 |
| Moc głośników [W]: | 70 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Aktywny wzmacniacz głosu, , Q-Symphony |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | , |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |