Telewizor SHARP 32HE2745EW 32" LED TiVo OS
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
| DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 | |
| , | |
| HDMI x3, USB x2 | |
| Funkcje: | Wi-Fi |
| Kolor obudowy: | Biały |
Produkt chwilowo niedostępny
SHARP 32HE2745EW to nowoczesny telewizor Smart TV z systemem TiVo OS, który oferuje prosty i intuicyjny dostęp do platform takich jak Netflix, YouTube, Disney+ czy Prime Video. Dzięki ekranowi o przekątnej 32 cali z rozdzielczością 1366 × 768 i obsłudze HDR10 oraz HLG, obraz jest wyrazisty i pełen szczegółów. Trzy złącza HDMI, dwa porty USB oraz wbudowane Wi-Fi i LAN pozwalają na wygodne korzystanie z różnorodnych źródeł i urządzeń zewnętrznych. Dźwięk Dolby Digital Plus i Dolby AC-4 odtwarzany przez głośniki o łącznej mocy 20 W dostarcza satysfakcjonujących wrażeń audio. Dzięki kompaktowej konstrukcji, klasie energetycznej E i uchwytowi VESA, telewizor doskonale sprawdzi się w salonie, kuchni czy sypialni.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Ekran: | 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi |
| Kolor obudowy: | Biały |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 80 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 60 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Brak |
| Kontrast (dynamiczny): | 1000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Nicam |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| System kodowania dźwięku: | , Dolby Digital |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Nie |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Disney+, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Tak |
| Karaoke: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 71.5 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 47.3 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 21.6 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 71.5 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 42.6 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 8.2 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | - / 3.35 |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.50 |
| Funkcje AI: | Nie |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Nie |
| Seria telewizora: | |
| Kod EPREL: | 2392649 |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 26 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 35 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 35 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 26 kWh = 33.54 zł |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Typ baterii pilota: | 2 x AAA |
| Baterie na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj USB: | USB-A 2.0 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Vestel Holland B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Stationsplein 45 3013AK Rotter |
| Adres elektroniczny: | info@vestel-poland.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.