Telewizor THOMSON 43QG7C14 43" QLED Pro 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
| DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 | |
| HDMI x4, USB x3 | |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Płynny i realistyczny obraz
Detale w technologii QLED
Telewizor THOMSON 43QG7C14 z ekranem QLED wyświetla obraz w rozdzielczości 4K UHD, oferując wysoką szczegółowość i żywe kolory. Dzięki częstotliwości 144 Hz obraz jest płynny nawet w dynamicznych scenach filmów i gier.
Dolby Vision i HDR10
Czystość obrazu bez zakłóceń
Dźwięk przestrzenny Atmos
Telewizor THOMSON 43QG7C14 wyposażony jest w system Dolby Atmos oraz dwa głośniki 2 x 10 W. Oferuje to przestrzenny dźwięk, który wypełnia całe pomieszczenie i wzmacnia wrażenia z oglądania.
Google TV z Android 11
Obsługa głosowa
Wbudowany Chromecast
Rozbudowane złącza HDMI
Złącza USB i nagrywanie
Wi-Fi i Bluetooth
Tunery TV
Złącza optyczne i AV
Centralny obrotowy stojak
Kompaktowe wymiary
Telewizor ma wymiary 957 x 89 x 556 mm bez podstawki i 957 x 281 x 587 mm ze stojakiem. Dzięki temu dobrze sprawdzi się zarówno na szafce RTV, jak i przy montażu na ścianie (VESA 200x200).
Wydajny procesor
Sercem urządzenia jest procesor CA75@1,3 GHz + CA55@1,15 GHz, który odpowiada za szybkie działanie systemu i płynne przełączanie aplikacji oraz kanałów.
Efektywna energetyczność
Czarna, stylowa obudowa
Złącze CI – co to takiego?
Zestaw
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 109 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 144 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | adaptacyjne usuwanie przeplotu, Auto Low Latency, Redukcja szumów |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | QLED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | DTS Digital Surround |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Moc głośników [W]: | 16 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tryb kino, Tryb standardowy, Tryb wiadomości |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | eARC |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Google Cast |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Nie |
| Karaoke: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |