Polecane produkty podobne

Opis i dane

Dla miłośniczek prac ręcznych

Twoje dziecko uwielbia kreatywną zabawę, a do tego jest miłośnikiem prac ręcznych? To z całą pewnością będzie zachwycone zestawem LEGO Dots Dodatki seria 1, którego płytki pasują do wszystkich zestawów LEGO DOTS, oferując dzieciom możliwość poszerzenia ich wzorów na nowe w sposób ciekawszy i odmienny, jak również dopasowania ich do kolorystyki pomieszczenia, swojego stroju albo nastroju.

Zestaw ten dostarczy Twojemu dziecku niesamowitej frajdy, a przy okazji będzie wspierał jego prawidłowy rozwój. Sprawdzi się jako upominek lub dodatek do innych zestawów DOTS.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Kreatywne rękodzieło to idealny pomysł na doskonałą zabawę

Zestaw LEGO Dots Dodatki seria 1 zawiera 79 płytek w czterech kolorach:

- 20 przezroczystych niebieskich płytek z brokatem;

- 10 płytek z nadrukami wybieranymi spośród 16 wzorów (zawartość jest więc niespodzianką).

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Zawsze przy tobie

Urocza, mała i całkowicie przenośna paczuszka kreatywnych oraz niezwykle barwnych płytek z nadrukami to gwarancja świetnej i kreatywnej zabawy. Płytki można wykorzystywać na różne sposoby. Na jakie? A to już zależy od wyobraźni Twojego dziecka. Płytki mogą mu posłużyć do upiększania bransoletki czy tworzenia oryginalnych ozdób do domu.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Projektuj jak lubisz

Za pomocą zestawu LEGO DOTS Twoje dziecko będzie mogło wcielić się w dekoratora wnętrz bądź projektanta oryginalnej biżuterii. Umożliwi mu on zarówno samodzielną zabawę, jak i z przyjaciółmi, zwłaszcza że płytki pasują do wszystkich zestawów LEGO DOTS. Poza tym płytki można wykorzystywać do wspólnego tworzenia przeróżnych rękodzieł w rodzinnym gronie, co pozwoli zacieśnić więzi, budować i pielęgnować dobre relacje z dziećmi.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Rozwijający i zachęcający do samodzielnego tworzenia własnych dzieł

Bez wątpienia warto inwestować w dziecięcą wyobraźnię i chęć tworzenia oraz umiejętność samodzielnej zabawy wybierając dla dziecka odpowiednie zabawki edukacyjne. W przypadku tego zestawu kreatywność jest na wyciągnięcie ręki.

Dekorowanie modeli płytkami pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć umiejętność projektowania i wyrażania siebie bez względu na to, czy korzysta z gotowych pomysłów dołączonych do zestawu LEGO® DOTS, czy też wymyśli swoje własne. Możliwość pomysłowego dekorowania przedmiotów LEGO® DOTS na nowe sposoby zapewni dzieciom ogromną radość.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Baw się z przyjaciółmi

Modele można dopasować do nastroju, wymieniać z przyjaciółmi albo wykorzystać do pokazywania swoich niepowtarzalnych projektów. Trzeba przy tym zaznaczyć, że zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy, dając dzieciom radość z samodzielnego tworzenia własnych dzieł.

Niewątpliwą zaletą zestawu LEGO Dots Dodatki seria 1 jest to, że jest on niezwykle inspirujący i stanowi bardzo prosty sposób na wszechstronnie rozwijającą zabawę. Pobudza zmysły, ale również pozwala doskonalić motorykę. Wzmacnia u dzieci kreatywność, ale również pewność siebie.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Bezpieczeństwo zabawek LEGO

Wybierając zestaw LEGO Dots Dodatki seria 1, nie musisz martwić się, czy zapewnią Twojemu dziecku bezpieczną zabawę. Płytki LEGO® DOTS są dedykowane dzieciom powyżej 6 roku życia. Ponadto spełniają one najwyższe standardy branżowe oraz własne kryteria jakościowe marki LEGO.

LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria Lego Dots
Kod producenta 41908
Motyw Dodatki seria 1
Przedział wiekowy 6+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 109
Liczba figurek [szt] 0

Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
  Produkt archiwalny

  LEGO Dots Dodatki seria 1 41908

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756