Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Popularne postacie z filmu „Kraina Lodu” Disneya inspirują do pomysłowego odgrywania ról

Podczas zabawy z zestawem maluchy zdobywają nowe umiejętności

Zestaw LEGO Duplo popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 przeznaczony jest dla najmłodszych miłośników serii filmów „Kraina Lodu”. Wczuwają się w role Elsy i Olafa i rozwijają zdolności emocjonalne. Mogą odgrywać różne scenariusze, co poprawia ich kreatywność i orientację przestrzenną. Dzięki temu maluchy mogą być blisko swoich ulubionych postaci, a przy tym świetnie się bawić. Tę wielofunkcyjną zabawkę konstrukcyjną polubią fani „Krainy Lodu” (Frozen) Disneya i dzieci od 2 lat.Zestaw z filmu „Frozen” jest bardzo poręczny, dzięki czemu swobodną zabawę można urządzić w dowolnym miejscu.

LEGO Duplo Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 Nauka przez zabawę zdobywanie nowych umiejętności kreatywna zabawa

Trenowanie umiejętności tworzenia

Zestaw składa się z 17 elementów przeznaczonych do stworzenia unikalnej konstrukcji. W pudełku znajdują się części do zbudowania domku z lodu, a także stoliczka z czajniczkiem do herbaty, gorącą czekoladą i ciastkiem. Dzięki temu dziecko może trenować umiejętność kształtowania prostych konstrukcji. Rodzice mogą obserwować, jak zabawa z czasem staje się coraz bardziej skomplikowana, a odgrywanie prostych scenek przechodzi w wymyślanie własnych historii.

LEGO Duplo Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 Trenowanie umiejętności tworzenia unikalna konstrukcja dodatki odgrywanie prostych scenek

Zabawa i ćwiczenie różnych obszarów rozwoju

Zestaw gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale pozwala także ćwiczyć różne obszary rozwoju dziecka. Maluchy mogą wchodzić w różne role, trenować kreatywność i orientację przestrzenną. Natomiast wymyślanie historii dla bohaterów uwolni wyobraźnię i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Zabawka wspomaga też koordynację wzrokowo-ruchową.

LEGO Duplo Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 trenowanie kreatywności

Przenośny zestaw

W zestawie znajduje się domek o wysokości 12 cm. Dlatego jest na tyle duży, aby zaciekawić malucha na dłużej i na tyle mały, aby móc zabrać zestaw ze sobą do dowolnego miejsca. Zestaw LEGO Duplo popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 nie ma skomplikowanych i nieporęcznych elementów. Jest niezwykle łatwy i intuicyjny, jeśli chodzi o tworzenie konstrukcji.

LEGO Duplo Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 Przenośny zestaw wymiary

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

LEGO Duplo Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920 Wysoka jakość i bezpieczeństwo

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria Lego Duplo
Kod producenta 10920
Motyw Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa
Przedział wiekowy 2+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 17
Liczba figurek [szt] 2
Bateria w zestawie Nie

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO DUPLO Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920
  Produkt archiwalny

  LEGO DUPLO Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa 10920

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756