Polecane produkty podobne

Opis i dane

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927

LEGO Duplo Stoisko z pizzą to doskonały pomysł na pierwszy zestaw klocków dla malucha. Duże, ergonomiczne elementy, wesołe kolory i ciekawa tematyka z pewnością przyciągną uwagę dziecka na dłużej!

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 opis

Dla najmłodszych

Klocki LEGO DUPLO powstały z myślą o przedszkolakach, które nie mogą jeszcze oddawać się zabawie większymi zestawami tego producenta. Poszczególne elementy zestawu LEGO Duplo Stoisko z pizzą zostały wykonane tak, by mogło się nim bawić już dwuletnie dziecko. Całość jest poddawana wielu testom - między innymi zgniatania, podgrzewania czy gryzienia. Wszystko po to, by zapewnić maluchowi jak największe bezpieczeństwo podczas wspaniałej zabawy.

Klocki LEGO z serii DUPLO to idealny podarunek dla każdego przedszkolaka. Ich rozmiary są doskonale dopasowane do potrzeb najmłodszych dzieci, a także ich zdolności motorycznych.

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 dziecko

Rozwój kreatywności

Możliwość odgrywania rozmaitych scenek zwiększa pomysłowość dziecka, która przyda mu się nie tylko podczas zabawy. Minifigurki dołączone do zestawu mogą spróbować pysznej pizzy bądź przygotować ją dla przyjaciół czy klientów. A może akurat dziś niesforny piesek skradnie fragment pysznej pizzy?

Wybór scenariusza należy do dziecka. Choć w początkowej fazie zabawy tym kompletem, maluch z pewnością będzie potrzebował wsparcia osoby dorosłej - szybko nauczy się tworzyć własne dialogi. Jako że stoisko z pizzą można zaliczyć do miejsc odwiedzanych z mniejszą lub większą regularnością - maluch ma również szansę opanować nowe słownictwo. Będzie ono powiązane nie tylko z samą aromatyczną pizzą, ale również dokonywaniem zakupów czy zwrotami grzecznościowymi. Nawet nie zauważysz, kiedy Twój malec zacznie dziękować za zaserwowane danie i prosić o dokładkę!

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 kreatywne

Zdolności społeczne i mowa

LEGO Duplo Stoisko z pizzą daje także możliwość pracy nad zdolnościami społecznymi malucha. Możecie dołączyć do zabawy inne figurki LEGO lub zabawki niezwiązane z klockami. Być może miś przyjdzie poprosić o kawałek pizzy - jednak czy go otrzyma? Maluch ma szansę wyrobić w sobie nie tylko uprzejmość, ale również empatię. To doskonała możliwość do przedyskutowania rozmaitych trudnych sytuacji w formie przyjemnej zabawy.

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 mowa

Zdolności konstrukcyjne

Nim LEGO zdecydowało się na stworzenie serii DUPLO, małe dzieci nie miały szansy na zabawę wyrobami tego producenta. Większość kompletów jest przeznaczona dla dzieci co najmniej trzy- lub czteroletnich, przez co najmłodsi nie mieli szans na taki sam trening jak ich starsi koledzy.

Na chwilę obecną, nawet maluch w wieku przedszkolnym może oddać się przyjemności tworzenia ciekawych konstrukcji. Co istotne, każda kolejna budowla zwiększa jego pewność siebie w tym zakresie, a także nakłania do eksperymentowania. Elementy znajdujące się w LEGO Duplo Stoisko z pizzą są na tyle duże, że maluch ich nie połknie. Jednocześnie - idealnie mieszczą się w jego rączce i są łatwe do połączenia.

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 budowanie

Co zawiera zestaw?

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 to komplet 18 elementów, wśród których można wymienić:

- stoisko z pizzą,

- stolik i krzesełko,

- dwie minifigurki: pieska oraz kucharza,

- akcesoria: pizzę, klocek-znak, deska do wkładania pizzy do pieca.

Samo stoisko z pizzą jest bardzo proste do stworzenia. Po złożeniu ma około 11 cm wysokości, 7 cm głębokości i 9 cm szerokości. To rozmiar odpowiednio duży, by umożliwić dziecku wygodną zabawę.

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 zestaw

KOMPATYBILNOŚĆ

Ten zestaw można z łatwością połączyć z innymi kompletami z serii DUPLO. Jednocześnie, zabawka może być użytkowana pojedynczo.

Klocki LEGO są testowane na wiele różnych sposobów (m.in. poprzez zgniatanie, podgrzewanie czy gryzienie), aby zapewnić dzieciom maksymalne bezpieczeństwo.

LEGO Duplo Stoisko z pizzą 10927 zgodne

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria Lego Duplo
Kod producenta 10927
Motyw Stoisko z pizzą
Przedział wiekowy 2+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 18
Liczba figurek [szt] 1
Bateria w zestawie Nie

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO DUPLO Stoisko z pizzą 10927
  Produkt archiwalny

  LEGO DUPLO Stoisko z pizzą 10927

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756