Opis produktu

Urocze zwierzątka do kąpieli

Cztery zwierzęta do zbudowania

LEGO Duplo Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami 10966 to bogaty w elementy zestaw edukacyjny dla lubiących zwierzęta dzieci. Zmień kąpiel Twojego dziecka w nieograniczoną edukacyjną zabawę na tropikalnej wyspie. Przyjazny lew stoi na swojej pływającej rajskiej wysepce, flaming pływa na pierścieniu, a ryba i ośmiornica się pluskają. Dzieci mogą wykorzystać wiaderko do umycia zwierzątek. Wyspę z drzewem da się podzielić na dwa osobne unoszące się na wodzie moduły. Wyspa ma ok. 8 cm wysokości, a jej średnica wynosi ok. 22 cm. Zabawka składa się z 20 elementów i jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły 1,5 roku.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Urocze zwierzątka do kąpieli Cztery zwierzęta do zbudowania

Łatwość czyszczenia i mnóstwo pomysłów na zabawę

A gdy przyjdzie pora wyjść z wanny, wszystkie elementy można łatwo wyczyścić i włożyć do środka. Dzięki zaokrąglonemu haczykowi pierścienia dzieci mogą połączyć go z pierścieniami z zestawów Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda 10964 i Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami 10965 (zestawy sprzedawane oddzielnie).

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Łatwość czyszczenia i mnóstwo pomysłów na zabawę

Nauka przez zabawę

Dzięki zabawkom LEGO Duplo rodzice mogą uczestniczyć w każdym etapie rozwoju swoich maluchów i zachęcać dzieci do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i wesołego odkrywania świata.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Nauka przez zabawę

Wszechstronna zabawka kąpielowa

LEGO Duplo Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami 10966 to wszechstronny i łatwy w czyszczeniu zestaw z wyspą, która służy również jako pojemnik do przechowywania. Praktyczny zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub bez okazji dla przedszkolaków.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Wszechstronna zabawka kąpielowa

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie zestawy LEGO Duplo wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Od lat dla Was

Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Od lat dla Was

Bezpieczny transport

Zestaw został zapakowany w wygodne kartonowe opakowanie, dzięki któremu żaden z elementów się nie zgubi podczas transportu.

LEGO Duplo Sala balowa Belli 10960 Bezpieczny transport

Dołączona dokumentacja

Do zestawu LEGO została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.


ZOBACZ WIĘCEJ


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria: Lego Duplo
Kod producenta: 10966
Motyw: Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami
Kolekcjonerskie: Nie
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt]: 20
Liczba figurek [szt]: 0
Wiek: 18 miesięcy
Bateria w zestawie: Nie

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: LEGO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO 10966 DUPLO Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami
  Produkt archiwalny

  LEGO 10966 DUPLO Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756