Opis i dane

Opis i dane

Wielka Sala w Hogwarcie

Jeśli Twoje dziecko kocha świat magii stworzony przez sagę o Harrym Potterze, to zestaw LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie będzie dla niego doskonałym prezentem. Ten niezwykle szczegółowy trzypiętrowy model umożliwi mu powrót do ulubionych scen oraz kreowanie mnóstwo fascynujących przygód. Z tym zestawem Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Co więcej, nie tylko będzie się dobrze bawić, ale również rozwinie swoje konstruktorskie umiejętności, pobudzi wyobraźnię oraz będzie ćwiczyć swoje zdolności poznawcze i językowe podczas wcielania się w role różnych bohaterów sagi.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - LEGO

Świat fantasy Wielkiej Sali w Hogwarcie do dyspozycji Twojego dziecka

Ten niezwykle rozwijający i dający mnóstwo frajdy oraz satysfakcji podczas jego budowania zestaw zachwyci każdego miłośnika przygód Harry'ego Pottera - zarówno małego, jak i dużego. LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie jest przeznaczony dla dzieci w wieku 9-14 lat i zawiera aż 878 elementów.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - Wielka Sala

Co zawiera zestaw?

- 10 minifigurek: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Draco Malfoy, Susan Bones, profesor McGonagall, profesor Quirrell z drugą twarzą Lorda Voldemorta, Hagrid, Albus Dumbledore i Prawie Bezgłowy Nick

- figurki bazyliszka i Fawkesa do zbudowania, a także figurki Hedwigi i Parszywka,
- Wielką Salę ze stołami, stołem nauczycielskim wraz z siedzeniami, dwoma dwustronnymi sztandarami domów i czterema „latającymi” świecami, jedzeniem (typu: udko indyka, lody i mały tort),
- Wieżę Wielkich Schodów z kręconą klatką schodową,
- klasę eliksirów, skarbiec, tiarę przydziału,
- zwierciadło Ain Eingarp, w którym można zmieniać odbicia,
- łódka z wiszącą latarnią,
- akcesoria takie, jak: siedem różdżek, trzy kubki, parasolka, latarnia, kociołki, eliksiry, świeczki, dwie czarodziejskie miotły, jedzenie, puchar, czajnik, skrzynia i pająk.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - zestaw

Kreatywnej zabawy nie ma końca

Zestaw LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie będzie świetną inspiracją dla Twojego dziecka. Umożliwi mu odgrywanie ulubionych scen oraz tworzenie nowych wersji zdarzeń według własnych scenariuszy. Zwłaszcza że model ten można dowolnie łączyć z innymi zestawami z serii - jak np. Wierzbą bijącą z Hogwartu. Zestaw ten pozwoli mu więc urządzić ucztę w Wielkiej Sali, ale także pomóc Hermionie i Susan przygotować magiczne eliksir, zajrzeć z Ronem do Zwierciadła Ain Eingarp czy też zamienić Quirinusa Quirrella w Lorda Voldemorta, obracając jego głowę.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - Kreatywna zabawa

Pobudza wyobraźnię

To doskonały zestaw, który jest źródłem niezwykłej zabawy - samodzielnej, jak i w gronie rówieśników czy rodziny, ale również doskonałym impulsem to doskonalenia różnych umiejętności. Pobudza on wyobraźnię, rozwija zdolności tworzenia z klocków różnych konstrukcji, rozwija umiejętności językowe i poznawcze oraz sprzyja tworzeniu i pielęgnowaniu trwałych relacji rodzinno-rówieśniczych. Z całą pewnością zestaw ten wprawi Twoje dziecko w zachwyt oraz dostarczy mu mnóstwo satysfakcji zarówno podczas budowania modelu, jak i w tracie zabawy nim pozwalając mu przenieść się w świat fantasy.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - doskonały zestaw

OSTRZEŻENIE!

Produkt nie jest odpowiedni dla dziecka poniżej 3 roku życia.

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954 - OSTRZEŻENIE

Dane techniczne

Seria Lego Harry Potter
Kod producenta 75954
Motyw Wielka Sala w Hogwarcie
Przedział wiekowy 9 - 14
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 878
Liczba figurek [szt] 10
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera LEGO
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert