LEGO Minecraft Piekarnia 21184

Kod: 471769
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Seria: Lego Minecraft
  Kod producenta: 21184
  Przedział wiekowy: 8+
  Motyw: Piekarnia
  Liczba elementów [szt]: 154
  Zobacz cały opis
  LEGO Minecraft Piekarnia 21184
  LEGO Minecraft Piekarnia 21184
  75 00
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Opis i dane

  Praktyczny, inspirowany grą Minecraft® zestaw

  Do zabawy w budowanie, pieczenie i toczenie walk

  Zestaw LEGO® Minecraft Piekarnia 21184 zawiera postacie z gry Minecraft®: piekarza, mieszkańca śnieżnej wioski, kozę i Creepera™. Na dzieci czeka kreatywna zabawa w piekarni, salonie, gospodarstwie i podczas walki z Creeperem™. Wielofunkcyjny prezent dla fanów gry Minecraft® w wieku od ośmiu lat.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Wykorzystaj nieograniczoną kreatywność Minecrafta w prawdziwym świecie Przygody w piekarni

  Zabawa w przebudowywanie dla kreatywnych dzieci

  Ten ekscytujący, inspirowany Minecraftem zestaw pęka w szwach od różnych możliwości zabawy. Wśród postaci znanych z gry są piekarz, mieszkaniec śnieżnej wioski, koza i Creeper.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 
Zabawa w przebudowywanie dla kreatywnych dzieci

  Pyszne wypieki

  W tętniącej życiem piekarni jest umeblowany pokój, w którym dzieci mogą odgrywać scenki z życia domowego. Zanim jednak będzie można upiec chleb i ciastka, trzeba zdobyć składniki. Rolnik podzieli się pszenicą, jeśli dzieci pomogą mu ją uprawiać. Mleko można zaś wziąć prosto od kozy. Gdy dzieci zbiorą składniki, będą mogły razem z piekarzem puścić wodze fantazji w kuchni.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Pyszne wypieki

  Obroń nasze wypieki!

  Zabawę urozmaica straszliwy Creeper, który czai się nieopodal piekarni i chce zniszczyć skrzynię z cennym jajkiem. Dzieci muszą obronić piekarnię, a pomoże im w tym klasyczna minecraftowa broń: diamentowy miecz. Po stoczonej walce modułowy zestaw można łatwo przebudować, co zachęca do wymyślania nowych przygód na okrągło.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Obroń nasze wypieki!

  Wszechstronny zestaw

  Ekscytujący zestaw LEGO Minecraft Piekarnia 21184 pozwala budować modele, piec smakołyki i toczyć walki. Zestaw zawiera postacie i moby z Minecrafta, które gracze dobrze znają: piekarza, mieszkańca śnieżnej wioski, kozę i Creepera.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Wszechstronny zestaw

  Wiele możliwości zabawy

  Dzieci mogą upiec chleb w piekarni, odgrywać role w salonie, uprawiać pszenicę w gospodarstwie, wydoić kozę i walczyć z Creeperem, a potem przebudować zestaw i przeżyć nową przygodę.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 
Wiele możliwości zabawy

  Prezent dla dzieci

  Ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta. Model ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm szerokości i 14 cm głębokości, jest więc niewielki, ale daje mnóstwo możliwości zabawy.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Prezent dla dzieci

  Zabawa napędzana wyobraźnią

  ZestawLEGO Minecraft Piekarnia 21184 nie zawiera żadnych elementów elektronicznych, więc nie działa na baterie. Zabawa toczy się zatem pod dyktando dziecięcej wyobraźni i może trwać i trwać. Dziecko nie tylko ma frajdę, ale też podczas zabawy uczy się zażegnywać problemy, zręcznie poruszać się figurkami i budować obiekty.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Zabawa napędzana wyobraźnią

  Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

  Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na trenowanie ważnych obszarów rozwoju dziecka. Proces tworzenia konstrukcji sprzyja koncentracji, a także skupieniu uwagi na realizacji istotnego zadania. Co więcej, zabawa wspiera kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomaga rozwijać zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

  Wysoka jakość i bezpieczeństwo

  Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Wysoka jakość i bezpieczeństwo

  Od lat dla Was

  Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Od lat dla Was

  Zawartość zestawu

  Zestaw składa się z 154 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia. Do zestawu została dołączona: instrukcja obsługi.


  Ostrzeżenie

  Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 Ostrzeżenie

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Dane techniczne

  Parametry

  Techniczne

  Seria Lego Minecraft
  Kod producenta 21184
  Motyw Piekarnia
  Przedział wiekowy 8+
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  Płeć Chłopiec
  Liczba elementów [szt] 154
  Liczba figurek [szt] 3
  Bateria w zestawie Nie

  Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO Minecraft Piekarnia 21184
  LEGO Minecraft Piekarnia 21184
  LEGO Minecraft Piekarnia 21184
  75 00
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 75,00 zł
  75 00